Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Édesszájúak, hogy sikerült...

Édesszájúak, hogy sikerült fogynotok?

Figyelt kérdés
2010. márc. 23. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

én amióta diétázom, nem kívánom az édességet. sőt...

elég sok citromos vizet iszom.

én a fejembe vettem, hogy beleférek a 2 számmal kisebb nadrágomba, és ehhez tartom magam.

ma bementem a pékáru boltba, minden szemrebbenés nélkül megvettem anyunak a 3 zsemlét, és kijöttem. egyszerűen szelektál az agyam, amit nem is bánok.

pedig régebben elég sok sz.rt megettem....

2010. márc. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én csokifüggőként mondom neked, hogy amióta én is diétázom (1 hónapja) azóta nem kívánom az édességet. Kerülöm a szénhidrátot, de azért nem vonom meg magamtól teljesen. Ez nagyban segít. Az első pár nap volt nehezeb, de akkor meg minden formában kerültem az édességeket. Gondolok itt a cukrászdára, a pékségre, a boltra. Itthon nem tartok semmi ilyet, úgyhogy így kibírtam. Mostmeg már nem is hiányzik. Ja és betartom a napi 4-5-szöri étkezést, és semmi nasi közben!!!! Egy 8 hónapos kislány anyukája. 29/169/82
2010. márc. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én úgy fogytam kb. 2-2,5 hónap alatt 18 kilót, hogy 12:00-ig mindent megettem, beleértve a csokit is, délután viszont csak saláta, nyers zöldségek és sovány hús ment. Akkor voltam 20-21 éves, azóta így étkezem.

24/L

2010. márc. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ésszel kell felfogni, hogy szemetet tömsz magadba. Szeresd magad annyira, hogy a legjobb kajákat adod magadnak: zöldség, gyümölcs, minőségi hús, teljes kiörl. kenyér.
2010. márc. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!