Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire jó Cindy Crawford:...

Mennyire jó Cindy Crawford: Új dimenzió nevű dvdje? Sikerült már fogynotok tőle?

Figyelt kérdés
2010. jún. 2. 13:58
 1/4 anonim válasza:

A baj ezekkel a dvdkkel, hogy tornazni kell. szerintem, ha tenyleg csinalod nincs ahogy ne fogyjal, csinosodjal, fittuljel. amugy nem kell feltetlenul dvd a fogyashoz. inkabb akarat es kitartas.

en azt vettem eszre, hogy sokkal jobban jarok, ha valahova befizetek es eljarok rendszeresen, minthogy bosszankodjak este, hogy na ma is elmaradt a torna.

En letoltottem netrol mindnfele tornagyakorlatos videokat, de nem hasznalom sajna. Lustasag miatt talan... nem tudom. Kar lett volna penzt adni ertuk.


En azt mondom: keress egy neked arban is megfelelo testedzo termet es iratkozz be. Igy jobban jarsz! Ne dvd-vel sporolj, te latod karat most vagy kesobb, ha nem erzed jol magad a borodben. 1x elunk, minden napunk tokeletes kell legyen!

2010. jún. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem mindenkibek van pénze trénerre. Sztem a dvd-k is megteszik a hatásukat. Nyugodtan próbáld ki. Mindnekinek saját magának kell tapasztalnia, mennyire válik be.
2010. jún. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
en fogytam tole 8kg-ot 5 honap alatt...Es en a dietat nem vittem tulzasba...;)
2010. nov. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
utolso vok marmint a shape of your body-val...nem tom a magyar pontos cimet
2010. nov. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!