Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem indul be a fogyás?

Miért nem indul be a fogyás?

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta küzdök a kg-al. Rendszeresen tornázok és nem szoktak falási rohamaim lenni. Kerülöm a kenyeret és ha mondjuk tésztás dolgokat eszek azokat is mértékkel. Stagnáltam 59-kgnál és bosszantó.. Nem iszom cukros lötyiket legtöbb esetben vizet vagy pedig natúr teát iszom. 160cm-er vagyok és úgy érzem ez a súly sok hozzá.


23/L



2015. dec. 26. 08:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyenkor felmerülnek a szokásos kérdések:

-biztos jól számoltad ki a kalóriaigényedet?

-nem eszel túl sokat/keveset?

-elég folyadékot iszol?

-igyekeztél már ennél is többet mozogni, kardiózni?

-próbáltad már még inkább visszafogni a szénhidrátbeviteledet?


Rengeteg befolyásoló tényező van. Nekem volt olyan időszakom, mikor azért fogytam, mert napi 2 liter folyadék helyett ötöt ittam, a nélkül hiába volt rendben az étrendem, hiába mozogtam. Nem azt mondtam, hogy te is vedelj, csak hogy érezd, hogy milyen "apróságokon" csúszik el néha.

2015. dec. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

kb 1,5-2 liter folyadékot iszok meg egy nap de akkor megpróbálom ezt a mennyiséget növelni. 1400kcal viszek be egy nap a szervezetembe és a szénhidrát mennyiség is csökkentve van.

Mennyi idő alatt indult be nálad a fogyás?

2015. dec. 26. 13:55
 3/3 anonim ***** válasza:
A fogyás nálam soha nem volt állandó, nem volt az, hogy "na, most ennyit eszem, már szaladnak is le a kilók!", volt, hogy két-három hétig csak stagnáltam, míg rá nem jöttem, hogy éppen mire van szüksége a szervezetemnek. Volt, hogy pár napig kétszer annyit ettem, mint amennyire szükségem volt, de mellette kifutottam a belemet is, hogy elégessem az extra kalóriákat, utána megint megvolt a heti fél kiló mínusz.
2015. dec. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!