Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit ehetek diétánál, ha a...

Mit ehetek diétánál, ha a húsokat (pulykamell kivételével, szóval nem vagyok vega) és amit sokat írnak, a zabkását nem szeretem?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék csak zöldségen,gyümölcsön élni,illetve teljesen minden édességről lemondani,elvégre egy olyan étrendre lenne szükségem amit miután lefogytam is tartani tudok.

2015. dec. 24. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Bármi mást. Nincs olyan étel, amit minden diéta tilt... Persze bizonyosak általában nem előnyösek vagy egészségesek, de nagyon emberfüggő ez is.

Én napi sok édességgel fogytam eddig (igaz, egyre durvább szénhidrátmegszorítással :)), de amúgy a testnek nincs szüksége édességre... De kinek mi jön be. Nem sok szabályról tudok, amit muszáj betartani, talán csak a kalóriadeficit az egyetlen, ami nélkül nem megy a fogyás.

2015. dec. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. :)

Persze,én sem napi egy tábla csokira vagy hasonlóra gondoltam,hanem 1-2 kocka stb néha. :)

2015. dec. 24. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!