Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi egy étkezés? Veszélyes ez?

Napi egy étkezés? Veszélyes ez?

Figyelt kérdés

Napi max 2 szer eszem és nem sokat ez veszélyes?

13/F


2010. márc. 24. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Erre én is kiváncsi lennék én is ennyiszer eszem:/

14L

2010. márc. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lelassul az anyagcseréd, székrekedés, túlemésztés, salakanyagok felszívódása, emiatt pattanásosodás, esetleg hajhullás. Aki nap 1-2 alkalommal eszik az tulajdonképpen koplal. Főleg ha nem sokat. 20-30 év alatt komoly bajok is lehetnek ebből, gyomorfekély és egyéb nyalánkságok. Térj át napi 5-6 kis étkezésre és egészséges táplálkozásra.
2010. márc. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

furcsa mód az az ember tud gyorsabban és jól fogyni, aki naponta 5-6 alkalommal eszik.


a napi 1-2 étkezéssel, ahogy az előző is írta, nem fogyni fogsz, hanem kiéhezteted a szervezetedet, és nagyon gyorsan sokféle mellékhatásád fogod ennek tapasztalni (először csak kiszáradás, székrekedés, fájdalom, depresszió, kimerültség), és utána jön a többi szép sorjában, amire aztán a csontritkulás, a meddőség teszi fel a "koronát".

Még növekedésben vagytok: mit gondoltok, a belső szerveitek, a csontozatotok hogy fog növekedni vitaminok, ásványi anyagok, energia nélkül?!


és különben is: nem soványnak kell lenni, hanem egészségesnek.

2010. márc. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nemrég láttam egy 18 év körüli lányt a tévében, aki az anorexiájának köszönhetően meddővé vált, illetve volt olyan is, akinek nem fejlődött ki rendesen a méhe.


most komolyan, gyerekek: megéri?!

2010. márc. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én is csak egyszer kétszer eszem, de nem azért mert fogyózom, hanem suli miatt még régebben így vol időm enni, és megszokta a szervezetzem .. :/
2010. márc. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Semmiképpen se csináld én egy ideje munkanélküli lettem és annyira letört a dolog, h egy nap csak egyszer ettem ja és nem azért, mert nincs mit hanem azért, mert nem is volt kedvem! Csak ebédeltem semmi más!Tavaly Júliusban kezdtem ezt el csinálni Január 1-én egyik barátnőmnél megmértem magam 39 kiló voltam 156 cm 22 éves lány vagyok! Gyorsan észbe kaptam és áttértem vissza a napi 3 étkezésre most már 42 kiló vagyok!
2010. márc. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Háát én csak gyorsan leszeretnék fogyni mert duci vagyok:(

mostmár kezdek anyámék idegeire menni....:S

2010. márc. 25. 18:32
 8/8 A kérdező kommentje:
azzal hogy nem eszek :S
2010. márc. 25. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!