Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez a kövérségem miatt lenne?...

Ez a kövérségem miatt lenne? Normális ez egyátalán?

Figyelt kérdés
Lassan 16 éves vagyok,lány.162 cm és 47 kg.Ha valami rossz történik az életemben,mondjuk valaki veszekszik velem,rossz jegyet kapok,meghal valaki vagy bármi negatív dolog,rögtön arra gondolok,hogy ez azért van,mert én dagadt vagyok,és nem fogytam ezen a héten.Ez nem normális,ugye? Érzem,hogy nem az.Pedig több,mint 10 kilót fogytam,igaz sporttal,egészségesen,fél év alatt.Most napi kétszer edzem,de eszek normálisan.Viszont ha valami rossz dolog van,akkor elmegy az étvágyam,hajlamos vagyok több étkezést kihagyni,és csak sírva feküdni az ágyamban,hogy úristen mikor fogyok már le végre,mert ez már tarthatatlan.Akármi van,azt mindig a súlyomra és a táplálkozásomra vetítem ki.Ha valaki csak úgy kedves velem,mondjuk pont akkor,mikor fogyok picit,arra gondolok,hogy "jé,tök jól csinálom,fogyok még,és akkor még kedvesebbek lesznek velem az emberek".Pedig ez nem normális,tudom.Régen nem ilyen voltam.Anyukámék szerint ne fogyjak tovább,kezdek úgy kinézni,mint egy anorexiás.A tükörben néha kövérnek,de általában vékonynak látom magam.Ruhákból xs-s néha nagy,amúgy 34-es méret vagyok.Szerintetek ráment az agyamra a fogyókúra?

2015. dec. 29. 21:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

'Szerintetek ráment az agyamra a fogyókúra?'


Rovid leszek: Ra. 162 centihez a 47 kilo csontsovany, surgosen szakorvosi segitseget kene keresni, vagy legalabb en onsegito csoportot. 16 evesen napi 2 edzes, hacsak nem sportolo vagy, egyszeruen hulyeseg.

2015. dec. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
NEM VAGY KÖVÉR! Nyugodj meg, fordulj orvoshoz, de ne fogyj tovább! Ugyan én is azt gondolom, hogy kövér vagyok, mégsem fogyókúrázok. Naponta bőven elég egyszer sportolnod! Amikor rossz történik veled, próbálj valami jóra gondolni, és talán jobb lesz!:) 16/L
2015. dec. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
2%
Igen túl kövér vagy.
2015. dec. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, csak annyit mondanék, hogy tovább ne fogyj, edz egy kicsit kevesebbet, egyél minden nap ugyan akkor (így elkerülheted, hogy huzamosabban kimaradjanak az étkezéseid, ha pl szomorú leszel). Az egyébként jó, hogy észrevetted, hogy ez az állapot nem normális, és változtatni szeretnél.

Amúgy meg ha a vékonysággal mindent meg lehetne oldani, akkor talán megérné éhenhalni. De így nem...

2015. dec. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hova akarsz még fogyni? A 30 kiló a cél?

Ha szétnézel az utcán ahol nagy valószínűséggel 160 centihez 60 kiló párosul akkor mit gondolsz? Mindenki kövér?

Szerintem keress fel egy szakembert

2015. dec. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Szerintem tul vekony vagy!!! En 167 centivel volt h 60 kilo voltam megse neztem ki dagattnak. Egyetertek a tobbi kerdezovel abban h tul sok az edzes amit beiktattal. Lehet erdemes lenn pszihiaterhez fordulnod!
2015. dec. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kényszeresség és az anorexia vegyülési, keress fel egy orvost!
2015. dec. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
*vegyülése
2015. dec. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hú,hát először is köszi a válaszokat! :) Csontsoványnak azèrt nem neveznèm magam,de tèny,hogy talán egy picivel vèkonyabb vagyok az átlagnál.De èn így tetszem magamnak.Voltam 58 kg is,ès èrdekes,akkor nem láttam magam kövèrnek,aztán így visszagondolva elèggè dagadt disznó voltam.De most úgy elègedett vagyok,nem akarok fogyni.Egyrèszt èn is látom,hogy nincs hova.Másrèszt meg már belefáradtam a fogyózásba,hiába csináltam egèszsègesen.Egyèbkènt ha szakemberhez megyek,mit mondjak neki? Fèlek,hogy beutalna a kórházba,mondván tuti anorexiás vagyok,pedig tènyleg nem.Aláírom,elèg sokat mozgok,de nálam ez èlvezet,stresszlevezetès.Plusz tudom,minèl többet mozgok,annál többet ehetek.Másrèszt,anyukámèk tudta nèlkül elèg nehèz lenne pszichológushoz járnom.Tuti az lenne,hogy ők szóltak,hogy minek fogyózom,règen is csinos voltam,mièrt vagyok ilyen hülye,stb.
2015. dec. 30. 10:34
 10/11 20273409Janos válasza:
Én 15/F vagyok és 70kg 182 cm és én nem vagyok kövér szerintem te sem vagy kövér sőt még egy kicsit ehetnél és mondjuk 50-60 kg közé
2015. dec. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!