Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elég jó alakom van 17F,183 cm...

Elég jó alakom van 17F,183 cm 71 kiló, kondiztam fél évet kb. és előtte is sportoltam, nem ragad meg rajtam zsír egyátalán, hála az égnek, a többi lennt?

Figyelt kérdés
, akármennyit eszek viszont a hasam akkor is ( kicsit ) nagy, kockás nagyon, zsír nincs rajta, de így kijön a gyomrom vagy nemtudom, ezzel mitlehet kezdeni?
2012. febr. 29. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Húzd be.
2012. febr. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmit. Ilyen az emberi test, csak a manga rajzokon létezik lapos has meg az anorexiások között. Ha megnézed a testépítőket, alacsony testzsírszázalékkal is óriási belük van, mert olyan az életmódjuk hogy rengeteget zabálnak. Egy vékony lánynak aki egész nap csak csipeget nem lessz akkora gyomra. De ez a normális, kell a hardver az izomépítéshez meg a nagyobb test fenntartásához.
2012. febr. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2012. febr. 29. 23:06
 4/4 anonim ***** válasza:
egyél sokat és visszahúzódik.
2012. febr. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!