Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sokat ettem ma? Mennyit...

Sokat ettem ma? Mennyit fogyhatok ezzel az étrenddel?

Figyelt kérdés
Reggeli:1 baromfivirsli,2 főtt tojás. Ebéd: 1 rántott nyúl,3 evőkanál rizs,1 evőkanál krumplipüré. Vacsora: 1 baromfivirsli,1 főtt tojás,1 paradicsom összekockázva,meg egy kis kígyóuborka összekockázva. Csak vizet iszom,nem eszek kenyeret,sem lisztes dolgokat! 175 cm vagyok és 92 kiló. 24/L

2015. dec. 30. 17:33
1 2
 1/13 anonim válasza:
0%
Ennél kevesebbet kell enned.
2015. dec. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. dec. 30. 18:07
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha a rántott nyúl nem egy egész rántott nyúl, akkor ez nem sok. Inkáb kevés, akárhogy számolom nem tobb mint 1000 kcal. Tobbet is ehetsz, de ez is jó. Ennél azonban ne legyen kevesebb, mert lelassul az anyagcseréd. Nem tudom hogy az olyan emberek akik sz4rt se ertenek ehhez miert valaszolnak... (1. valaszolo pl.)
2015. dec. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha ennyivel jól laksz akkor szerintem ez így pont jó.
2015. dec. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Természetesen nem egy egész nyulat ettem meg,hanem egy szeletet! :D Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)
2015. dec. 30. 18:39
 6/13 anonim válasza:

Szerintem ez pont szinten tart.

Ha pontosabb becslést akarsz, akkor pl. a kaloriabazis.hu-t kipróbálhatod, én tegnap találtam és ilyen számításra alkalmas.

2015. dec. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, mennyi neked egy szelet rántott nyúl, de ha a többi ételedhez mérhető, akkor nem sok (plusz bármijét szeleteljük, az nem lehet nagy, bár vannak nagy nyulak is).


Nagyon kevésnek tűnik ez az ételmennyiség. Én hatvanvalahány kilósan mozgás nélkül is többszörösét eszem, bár ugye az emberek különböznek s én nem is fogyok. A te ételmennyiségeddel bizonyára tempósan fogynék, csak éhes lennék nagyon.

2015. dec. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én nem éhezem ezzel,ha érzem esetleg,hogy kezdek éhes lenni,megiszok egy nagy pohár vizet és akkor simán kibirom következő kajálásig! :) Viszont nemsoká megyek vissza a koliba,és az lenne a kérdésem,hogy reggelire ehetek e gyümölcssalátát,vacsorára meg zöldségsalátát,mert nem nagyon van ott ilyeneket főzni! :) Vagy a gyümölcssaláta hizlal e nagyon?
2015. dec. 30. 20:38
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha túl kevés a kalória, akkor éhezel. Az éhség mellékes, én voltam már éhes 2500 kcal megevése után s nem éhes napokig. Sokan vannak ezzel így.


A gyümölcs- és zöldségsaláta OK (bár ne vidd túlzásba a reggeli cukorevést, az inzulinérzékenység gyenge akkor, a gyümölcsökben pedig jócskán akad glükóz is. bár lehet, hogy te semmiből nem eszel nagy adagot), de akkor nagyobb legyen az ebéded, mert koplalás lesz. Illetve a zöldségsalátában legyen valami kalóriadúsabb cucc is.


Mióta csinálod ezt? Ekkora magassággal és súllyal elég tempósan illene fogynod, ha ennyit eszel.

2015. dec. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Azt kihagytam, hogy ha salátázol reggel és este, akkor szinte a teljes fehérjeszükségletedet délben kell bevinned. Meg tudod ezt tenni? Mert a fentiek alapján nem vagyok benne biztos.
2015. dec. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!