Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sokat ettem ma? Mennyit...

Sokat ettem ma? Mennyit fogyhatok ezzel az étrenddel?

Figyelt kérdés
Reggeli:1 baromfivirsli,2 főtt tojás. Ebéd: 1 rántott nyúl,3 evőkanál rizs,1 evőkanál krumplipüré. Vacsora: 1 baromfivirsli,1 főtt tojás,1 paradicsom összekockázva,meg egy kis kígyóuborka összekockázva. Csak vizet iszom,nem eszek kenyeret,sem lisztes dolgokat! 175 cm vagyok és 92 kiló. 24/L

2015. dec. 30. 17:33
1 2
 11/13 anonim válasza:

#9, ez azzal kiegészítendő szerintem, hogy van minőségi és mennyiségi éhezés. Ha nem kapsz meg valamilyen tápanyagot, az minőségi éhezéshez vezet.

Egyébként a glükóz (szőlőcukor) kevésbé káros, mint a fruktóz (gyümölcscukor). A fruktóz nagy mennyiségben érrendszeri betegséghez vezethet.

2015. dec. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Az ebéd az amit adnak a menzán,legtöbbször van benne hús. Mit ajánlanátok akkor,amit eltudok késziteni a koliban,és nem is olyan drága? vacsorára mindenképp zöldségsalátát ennék,viszont a reggelit nem tudom!:)
2015. dec. 30. 21:14
 13/13 anonim ***** válasza:

Vacsorara egyel feherjet a salata melle. Pl. rantotta, fott tojas, turo, hus.


Reggelire en a zabkasat ajanlanam, keves gyumolccsel. Mert ugye a gyumolcs cukor.


A virslit felejtsd el, tobb a rossz benne, mint a jo.


Tobb feherjet egyel, kevesebb szenhidratot (rizset, zabot ehetsz). Zoldseget minden mennyisegben.

2015. dec. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!