Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt tudnék...

Mennyi idő alatt tudnék lefogyni 15-20 kg-ot? (többi lent----->)

Figyelt kérdés

Max Augusztusig leszeretnék fogyni 15-20 kg-ot.

Milyen konkrét étrendet kell betartsak?ÉS mit ehetek reggelire,ebédre és vacsira?

És milyen edzési gyakorlatokat csináljak?(minden nap)

És mennyi ideig?


2010. márc. 25. 07:32
 1/10 anonim ***** válasza:

Én 22 kilót fogytam 3 és fél hónap alatt úgy,hogy elhagytam a fehérlisztes dolgokat (kenyér,tészta,péksüti) a cukrot édesítőre cseréltem,nem eszek krumplit és rizst sem.Rengeteg zöldsalátát,párolt zöldséget,csirkehúst tejterméket gyümölcsöt fogyasztok és heti 4-szer bicajozok 40-50 percet.Szerintem ez egy biztos módszer,egészséges és nagyon könnyen kivitelezhető.

Sok sikert neked is!

2010. márc. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Baromi egyszerű. Amiket ehetsz: rizs (alacsony GI-jü a basmati), barnarizs, főtt burgonya, zabpehely, csirkemell, pulykamell, hal, sovány túró, tojásfehérje, zöldségek, egyes gyümölcsöket leszámítva gyümölcsök, olíva-lenolaj. A mennyiségekre figyelj oda, de mivel nem írtad meg a súlyod/nemed, ezért azt nem tudom megmondani pontosan.

Ja, és minden nap mozogj lehetőség szerint, ez mondjuk 45 perc szobabicikli, vagy kocogás. Ha a súlyod már engedi, akkor emelj az intenzitáson, de maradj zsírégető tartományban (ne hajtsad szét magad, a pulzusodra figyelj oda).

2010. márc. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
87-89 kg van vagyok.És fiu
2010. márc. 25. 08:05
 4/10 A kérdező kommentje:

Én arra gondoltam hogy naponta 20 perc futás,20 perc biciklizés.

És még 20 perc valamilyen gyakorlat.

Mi legyen ez a 20 perces gyakorlat?:)

2010. márc. 25. 08:12
 5/10 A kérdező kommentje:

Ja, és még innák zsíroldó teát.

Pl: zöld tea vagy szűz tea.

Melyik a legjobb zsíroldó tea?

ÉN ugy hallottam hogy a zöld tea.. szerintetek?

2010. márc. 25. 08:15
 6/10 anonim ***** válasza:
Bakter, a magasságodat nem írtad meg, de nem hinném, hogy 20 kilót kéne fogynod. A 70 kiló állati kevés egy pasinak. Hacsak nem vagy kifejezetten alacsony.
2010. márc. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
170 centi vagyok
2010. márc. 25. 10:23
 8/10 A kérdező kommentje:
És 16 éves.
2010. márc. 25. 10:23
 9/10 anonim ***** válasza:

Háromféle aerob gyakorlatot (séta, bringa, futás stb.) felesleges csinálni, egyszer csinálj naponta 50 percet.

Zsíroldó mosogatószer van, tea nincs... jól összeállított étrend van, meg jó edzésterv. Minden más csak parasztvakítás!!!!


Személyi edző

2010. márc. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ÉS konkrétan miből áll a jól összeállított étrend,és a jó edzés terv?:))
2010. márc. 25. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!