Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha zsírégetés a célom, akkor...

Ha zsírégetés a célom, akkor szabad, érdemes, célszerű edzés után meginnom egy bögre tejet?

Figyelt kérdés
Esténként bicajozom 45 percet, a pulzusom szinte végig zsírégető tartományban van, ezután innék egy bögre tejet, majd tus és alvás. Mit gondoltok? Előre is köszi
2010. márc. 25. 08:12
 1/6 anonim ***** válasza:

meginnál egy bögre zsírt?:) grat...

én inkább C-vitamint vennék be, mert mint tudjuk, az aszkorbinsav elősegíti a zsírégetést.

2010. márc. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Krisz85 ***** válasza:

meginnál egy bögre tejet, minek?!


tejcukor, zsÍr stb, és fehérje sincs benne, ráadásul fogyni sem fogsz semmit, mert bringás edzésed után nem töltöd vissza az energiaraktárakat,


Írj privit

2010. márc. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Végre értelmes hozzászólások... persze lesz majd aki írja, hogy "hülyék a tejben van fehérje" Ja... 100gramm tejben 3 :)

Tejet szinte egyetlen komoly sportoló sem iszik, versenyforma elérésekor meg végképp... Esti kardio után kis fehérje kell, mondjuk zsírszegény túró, vagy light cottage cheese... valami párolt zöldség mellé esetleg...

Tej... anyám... :D


Személyi edző

2010. márc. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a hozzászólást, még annak is, aki előre feltételezte, hogy hülye vagyok :) Ez azért mindig külön jól esik.

Ha olvastátok a kérdést benne volt a szabad szó is, nyilván azért, mert én is kételkedtem :P

De akkor ezentúl inkább vagy nem eszek semmit (hisz előtte 1-2 órával már úgyis vacsiztam), vagy elrágcsálok valami zöldséget.

De azért egy dolgot áruljatok már el, ha a tej szerintetek ennyire egészségtelen, akkor mégis mi a francért nyomatják, hogy az annyira jó? :)

2010. márc. 25. 14:37
 5/6 A kérdező kommentje:
Hoppá, most látom, hogy kedves személyi edzőnk, nem felététlen engem nézett hülyének! Bocsi :)
2010. márc. 25. 14:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Valamennyi vitamin, kalcium stb van benne. Csak ezeket máshonnan nagyobb mennyiségben és egészségesebb módon is be lehet szerezni. régen, amikor az emberek szegényebbek voltak és a választék is kicsi volt, főleg egészséges dolgokból akkor a tej elég jó alternatívának látszott.
2010. márc. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!