Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 173 cm/64kg mennyire számít...

173 cm/64kg mennyire számít elhízottnak? Mennyit kellene fogynom, hogy szép vékony legyek?

Figyelt kérdés
Régen 55kg voltam,és akkor tetszettem az embereknek,most meg elhízottnak tartanak,nem tudom,hogy fogyhatnék le...:(
2016. jan. 2. 11:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki tart elhízottnak, de egyáltalán nem vagy az. Hány éves vagy?
2016. jan. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%

Elhízottnak tartanak??

Ezt mondják?? Honnan veszed, hogy most nem tetszel?

Kényszerképzeted, önértékelési zavarod van inkább.

Ezeket felejtsd el és lesz egy jó 2016-od!

Boldog új évet!

2016. jan. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem az emberek tartanak elhízottnak, hanem testképzavarod van...
2016. jan. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

...-.-

jól van mondd meg te,amikor én élem ezt az életet,engem bántanak a súlyommal.Ja tudom itt a dagadt az átlagos,és az átlagos az anorexiás.Mindegy azóta után néztem magam.

2016. jan. 2. 19:18
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem számít annak, egyáltalán. Lehet neked nem felel meg, de elhízott semmiképp nem vagy. Ha esetleg nőttél azt is vedd figyelembe és ne az 55 kilóhoz viszonyítsd!

Nekem egyébként tetszenek a vékony lányok, de így kép nélkül nem igazán lehet megmondani. Neten keress egy képet, vagy valami. De lehet magadról lenne a legjobb, ha netán testképzavarod van (persze ahol felismerhetetlen vagy) Kezdj el fogyókúrázni és útközben gondolom látod, hogy mikor tartod ideálisnak az alakod. (ne feltétlen a kilókat nézd, senkit se az érdekel, hanem az alakod, ahogy mások látnak)


BMI alapján, amivel nem teljes mértékben értek mindig egyet:

"Az Ön Ideális Testtömege: 64.95kg

Kívánatos szélső értékek:

55.4kg - 74.5kg "

Ennek alapján 55(,4) kg alá ne igazán menj!

De egyébként lényegében megválaszoltad a kérdésed. 64-55= 9, azaz -9 kilóval olyan leszel mint régen...

Fogyókúrából pedig nagyon sokféle van. Elég ha a gogglebe beírod, hogy fogyókúra. Lehetőleg megbízható oldalról és a hozzászólásokat és böngészd!

2016. jan. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ekkor úgy 57kg voltam:

[link]


Ez meg a förmedvény ami vagyok egy súlyos depresszió után 65kg-mal:


[link]

2016. jan. 3. 22:24
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy lemondanék a teltebb keblekről!
2016. jan. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
...annál gusztustalanabb sincsxddd jelzi,hogy egy tehén a gazda :D a testemért mindig megdicsértek ,sőt olyankor modták,hogy a mellem is király,elhízva se a testemért ,se a mellemért nem dicsérnek...
2016. jan. 5. 09:31
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy elhízva. Nem vagy gebe, de elhzva egyáltalán nem vagy, jól nézel ki. Izmosodni nem ártana, de fogynod nem kéne szerintem.
2016. jan. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A régebbi alakod személy szerint nekem sokkal jobban bejön, de azért most se vagy elhízva. Csak felszedtél némi kilót, de még úgy az átlagos kategóriában van. Azért ne tegyél ilyen rossz megjegyzéseket magadra :) hosszú távon nem tesz jót, önbizalom terén sem.

Nyilván régi alakodhoz képest kissé kövérebb, de nem annyira vészesen. Átlagos alakod van, sokkal rosszabb alakkal rendelkező emberek is vannak bőven (én szemszögemből) És úgy mondom ezt, hogy még a régi alakodtól vékonyabb alak is bejön. Nálam eléggé lent van a határ, nem tudom miért, de vonz. Teljesen megértem a problémád, de azt se felejtsd el, hogy van akinek bejön. Első sorban pedig magadnak kell megfelelni! (eltekintve betegségektől)

De ahogy írtad: a régi alakodat szeretnéd, ami egyébként valóban szép(ebb), tehát megvan a cél, hány kilónak kell lenned. Már csak újból azt az alakot lesz nehéz elérni :/ (legalábbis nehezebb, mint felszedni :D )

Mindenesetre sok sikert kívánok!

2016. jan. 6. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!