Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok ilyen gyakorlatokat...

Tudnátok ilyen gyakorlatokat mondani?

Figyelt kérdés

Szeretnék picit formásodni/leadni a téli bundám (alapvetően is, de így karácsony után pláne.)

Formásodásnál combra és popsira gondoltam, a felsőtestemmel/hasammal nincs probléma. Fogyni elsősorban csípőből szeretnék, de tudom, hogy nincs célzott fogyás, viszont olyan gyakorlatokra lennék kíváncsi, amik ezeket a területeket "izzasztja"


Gondoltam a guggolásra, de a térdszalagom elég laza -egyelőre műtét nem jöhet szóba- ezért azt nem is szeretném ennyire terhelni, mert minden guggolásnál rettentően kattog/recseg.


(Plusz ha valaki lenne olyan kedves, akkor megfelelő vacsitippeket is adhatna, sajnos csak arra tudok odafigyelni, az ebédbe nincs beleszólásom)


2016. jan. 4. 14:58
 1/3 anonim válasza:
2016. jan. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Itt a legtöbb terheli a térdet :/
2016. jan. 4. 20:30
 3/3 anonim válasza:

Szia :)

(elore is bocsi az ekezetek hianyaert, olasz laptoprol irok...)

Nekem mutottek a terdemet, sokaig 5 percet se birtam futni... de pont, hogy a guggolas volt az, ami segitett! Am ehhez meg kellett tanulnom a helyes technikat - nem netes videokrol, hanem valaki olyan segitsegevel, aki tenyleg ert hozza, megmutatja a helyes testtartast, azt, hogy milyen melyre menj le, mi az, amire nagyon kell ugyelni, egyszolval mindent megtanit neked. Eleinte sajat testsulyos guggolasokat vegeztem, sok ismetlessel. Aztan szepen lassan nekialltam a sulyoknak, ma mar siman elmegyek 60 kg-ig. (20/L kb 55-60 kg lehetek, regen nem mertem magam, de ez mas tema :D)

Vacsi:

En imadom az ,,extra" salikat. A legutobbi, amit csinaltam (aktualis kedvenc): zold salata mix reszelt repaval, paradicsom, kaliforniai paprika, kigyouborka, 1 db light mozzarella (persze lehet normal is, ha nagyon figyelsz a zsir/kaloria bevitelre, akkor csokkentsd a mennyiseget) es 50 g norveg fustolt lazac...so, bors, keves olivaolaj es citromle.

Aztan nagy kedvencek meg a kulonbozo (hazi keszitesu) huspogacsak (hamburger), husgolyok (sutoben sutve), a csirke- /pulykamellet is ezerfelekeppen lehet varialni, de mehet siman a comb is,egesz (akar bolti) grillcsirke, esetleg karaj, szuzpecsenye, mindenfele hal, omlett, rantotta, frittata... kortenek vegyes sali, parolt/grill zoldsegek

Nem vagyok sem szemelyi edzo, sem dietetikus...ezek a sajat tapasztalataim, olyan dolgok, amik nekem bevaltak... de remelem valamennyire haszonsak szamodra (illetve minden erdeklodo szamara) :)

2016. jan. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!