Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek már mindegy?...

Szerintetek már mindegy? Nagyot "hibáztam"?

Figyelt kérdés

1 hete diétázom, és naponta 10km-t tekerek (tegnap 30km volt) viszont ma délelőtt megettem 1 kis szelet piskótát, és 2 marék sült krumplit. A diéta mai napra sajnos "megfulladt" de tekertem intenzíven 5 km-t.

Folytatni akarom a diétát holnap, csak lelkiismeret furdalásom van. Vélemény?:(


(Nő vagyok 23 éves és 177cm magas 88 kg)


2010. márc. 25. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyugi, nyugi.. semmi nem történt, nyugodtan folytasd, és még most egyél pl egy almát, vagy valami zöldséget, hogy ne álljon le az anyagcseréd. De..várj.. ugye nem csak azt az egy szelet piskótát meg kis sültkrumplit etted ma? Mert az nagyon nagyon kevés, és akkor vacsizz rendesen.

Szerintem egyáltalán nem hibáztál, bárcsak én is így tudnám magam tartani a diétámhoz :)

2010. márc. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést. Mi mindegy?

Mivel egy nap alatt nem lehet lefogyni (nyilván tapasztaltad), meghízni sem lehet 1 nap alatt.

2010. márc. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is diétázom.. néha ha vacsira vagyok hivatalos, nem utasítok el semmit. Mégis tovább tudok fogyni, hiszen a hét többi napján betartom.. és sportolok is.
2010. márc. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!