Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mindegy hogy mit eszem, csak...

Mindegy hogy mit eszem, csak a mennyiseg a lenyeg?

Figyelt kérdés

Arrol van szo, hogy eleg izmos testalkatu vagyok, de izmaimat eltakarja a 7-8 kg zsir. Az a kerdesem, hogy heti 6 edzes (3 sulyzos, 3 cardio) eleg-e a zsir elegetesehez. Termeszetesen a 'mindegy' alatt nem 2000 kcal bombakra gondoltam. Cukros, zsiros etelek nalam kilove. Tehat sikerulhet?

15/f


2011. okt. 15. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom szálkásitáshoz teljes testeddzést szoktak csinálni (hogy egy héten többször minden izom glikogénraktára megcsappanjon).

Aerob eddzést csinálhatod mindennap ,súlyzós eddzések napján is, csak ha megoldható akkor időben el legyen szeparálva (de közvetlen eddzés előtt semmiképp ne csináld).

Ezen kivül a szénhidrát mennyiséget számold ha eddig nem tetted és ha nem kezdessz el fogyni akkor csökkensd a napi adagot.


Én azt javasolnám hogy rendelj alá mindent a szálkásításnak (izmot veszteni azért nem fogsz ha edzel meg kajálsz) és majd ha lement az a 7-8kiló akkor folytasd a tömegelést, ne pedig csak tömegelés közbe iktass be 1-1 kardiót mert az nem biztos hogy eredményes lesz.

2011. okt. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a kimerito valaszt, akkor felemelem a cardio edzeseim szamat heti hatra, illetve kerulom a szenhidratokat, minel tobb feherjet probalok bevinni.

Es akkor marad a heti 3 sulyzos edzes. Igy jo lesz?

2011. okt. 16. 09:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne kerüld a szénhidrátokat, arra szükség van még normál diéta alatt is de sólyzós eddzést végzőnek meg különösen.

Csak azt irtam hogy számold mennyit viszel be. Nem tudom mennyiröl szoktak indulni, mondjuk először állj rá napi 2gramm/testsúlykilogrammra.

2011. okt. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2011. okt. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rosszl fejeztem ki magamat az elozo hozzaszolasomban, kerulo a ''rossz'' szenhidratokat.
2011. okt. 16. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!