Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen youtubeon talalhato...

Milyen youtubeon talalhato videot ajanlanatok tornazasra?

Figyelt kérdés
25 eves vagyok, ket kisgyerekes anyuka. A masodik terhessegem alatt eleg sokat hiztam. Most vagyok 162 cm, 77 kg... Fogyniszeretnek, -20 kilo az almom :) etrendembol kiiktattam a kenyeret(cukorbetegeknek valoteszek, napi 2-3 szeletet, kb 200 gramm) es a cukrot. 6 utan nem eszek, ha megis, akkor egy kis uborkat, paradicsomot... Elkezdtem tornazni, Norbi ducitreninget, de kevesnek erzem... Kene valami, ami itthon elvegezheto, kb fel ora, es kozepesen megterhelo, szeretnem erezni, hogy mozgok... Sulyzom nincs, szoval valami torna kene. Tudtok ajanlani valami jot?

2016. jan. 6. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon rengeteg torna van, különféle tornaszerekkel, meg anélkül, a nehézségi fokot is te tudod beállítani, az idejét is, és otthon végezhetöek:


[link]


Remélem, találsz köztük neked megfelelöt.

2016. jan. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A fittnessblendert én is ajánlom, max. az szól ellene, bár mellette is, hogy kissé steril, tuti van, akit jobban inspirál egy csapat lelkesen ugrándozó nő, egyfolytában beszélő vezetővel. Jó esetben a vezető értelmes dolgokat mond (mely izmot mozgatják meg), máskor csak irreális lelkesedést sugároz (ettől az 5 perc ugribugritól seperc alatt remekül fogsz kinézni).

Power walking videókat is szoktam használni (a gyaloglást megszoktam, arra a legkönnyebb rávennem magam, viszont intenzívebb s érdekesebb, mint simán menni), testépítő fickók blogjait is (ugyanúgy kell nekem is edzenem, mint nekik, csak nem 50 kilóval bicepszezek, hanem 5, annyi :D de ők normálisabbak, mint sok nő a kis ugribugrijával és félkilós súlyzóival, azt se sokat használva, tisztelet a kivételnek), pilatest is nyomtam már, csak az nehéz nekem... Nézz szét, keress rá erre-arra, ami érdekel (pl. "low impact full body workout"), mindenkinek más jön be.

2016. jan. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Keress rá youtubeon Tiffany Rothe-ra. 10-15 perces tornái vannak hasra, fenékre, combra.

Nekem bevált. :)

2016. jan. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen az otleteket, nagyon hasznosak! :)
2016. jan. 6. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!