Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 8. osztályos vagyok és február...

8. osztályos vagyok és februárban bál lesz. Addigra le szeretnék fogyni. Tippek?

Figyelt kérdés
2016. jan. 8. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány kg, hány centi vagy? Szoktál mozogni valamit? Egészséges kajákat eszel? Mennyi vizet iszol naponta?
2016. jan. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Egyél sok zöldséget csirkemellel, kerüld az édességet és a gyorséttermi kajákat, ne egyél túl sok tésztát, vagy ha még is akkor durumtésztát. Igyál sok folyadékot (napi 1.5/2 liter). Ez lehet víz, tea (cukor nélkül), gyümölcscentrifugával készített gyümölcslevek. Ha nassolni szeretnél, ropogtass répát vagy egyél egy almát. Vannak különböző ízesítésű abonettek, (pl a pizzás olyan mint a bakey roles) 6 db csak 100 kcal-t tartalmaz, ezt pl az iskolába is magaddal viheted. Válaszd a fehér kenyér helyett a teljes kiörlésű kenyeret. Keress az interneten egy kalóriatáblázatot és adogasd össze, hogy mennyit ettél aznap. Ha 1300 kcal alatt vagy, nagyon jól csinálod! Mindig tervezd meg előre, hogy mit fogysz enni másnap, így nehezebb eltérni a helyes útról. Esténként (vagy amikor van időd) tornázz otthon minimum fél órát. Így ha lefogysz, nem csak vékony leszel, hanem tónusos is. A SWORKIT lite alkalmazást ajánlom figyelmedbe. Ez mutatja, hogy milyen gyakorlatot kell végezned, van erősítő, kardio, nyújtás és jóga része, valamint kiírja, hogy hány kalóriát égettél el egy edzés alatt.

Ha sikert értél el valamiben ne étellel jutalmazd magad! Inkább nézd meg a kedvenc filmed, vedd meg azt a ruhát, amit már régóta kinéztél, vegyél egí forró fürdőt!

4 vagy 10 naponta iktass be egy bűnözést. Tehát ha pl a csokitorta a kedvenced, egyél egy szeletet! Egy szelet még nem a világ vége, kb 300 kcal van benne. Ez azért jó, mert így nem leszel nagyon kiéhezve a kedvenceidre, és nem fogod hamar feladni a diétát.

Sok sikert!

15/L

2016. jan. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Februárban mikor? És mennyi az amit le kéne adnod? Mert ugyebár heti 0.5-1kg lenne az ideális, ami nem káros. Tehát ha február 9.-én lesz, az -4kg körülbelül.
2016. jan. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 155cm és50 kg vagyok. Heti2x járok táncra. Február 14-én van a bál.
2016. jan. 9. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!