Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék nyárig egy...

Hogyan tudnék nyárig egy kicsit fogyni, jobb alakot elérni?

Figyelt kérdés

Az van, hogy vékony vagyok, de a hasamom, combomon és fenekemen eléggé sok a felesleg, amit egy kicsit le szeretnél faragni. Ugye mivel helyi fogyás nincs, és ha guggolgatnék/hasaznék a feleslegtől úgyse látszana semmi, ezért mindenképp fogyni kell egy kicsit, de azt hogyan érhetném el? Nagyon sok helyen utánaolvastam, de ilyen konkrét tervet sehol nem találtam, csak annyit, hogy hogyan étkezzek, sok ivás stb, tehát amit már eddig is kívülről fújtunk.. Valaki esetleg tudma segíteni? Tényeg max olyan 5 kg lenne az amitől megszabadulnék. :)

16/L



2016. jan. 4. 20:55
 1/5 anonim válasza:
Pont mostansag gondolkodtam ezen,engem is nagyon erdekelne a tema. Szinten 16 eves vagyok es lany es kb. 5-6 kg szeretnek fogyni,meg egy picit izmosodni...
2016. jan. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sok kardió és aerob edzés, plusz futás is egyben. Keress a neten tornavideókat, azokra elég intenzíven lehet tornázni. De ha van uszoda a környéken, akkor az úszás is jót tesz.

Plusz figyelj arra, hogy mit eszel, az édességekből csak minimálisat, estére egyél kevesebb köretet, és felejtsd el az ételnek nem minősíthető kajákat (chipsz, péksütik, hamburger..stb)


Sok sikert! :)

2016. jan. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Körülbelül azt csinálom most, amit leírtál, de ez az internetes oldalakon kifejtve annyival bonyolultabbnak tűnt, hogy először hízni kell aztán szálkásítani stb.. :D Szóval elég az ha napi szinten edzek olyan 30-45 percet, és egészségesen étkezek? :)
2016. jan. 4. 21:43
 4/5 anonim válasza:
Pontosan ahogy mondod.Nagyon jó levezető is egyebkent a sport.
2016. jan. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2016. jan. 5. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!