Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 napja vettem egy swing...

2 napja vettem egy swing stepper-t (lépcsőzőgép) és napi 70 percet tapostam, mást nem edzettem mellette, de sajnos nem érzem a hatását nem fáradtam el nem fáj a lábam sem a fenekem, és nem volt izomlázam sem, akkor hatástalan?

Figyelt kérdés
Nem csinálom elég intenzíven? Vagy kellene kiegészítő edzés mellé? Mit javasoltok? Az étrendet is próbálom minél jobban tartani mert fogyni szeretnék vele ill. alakot formálni.19/L

2016. jan. 10. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Állítsd erősebbre.
2016. jan. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jó unalmas lehet napi 70 percet taposni. Az alap (olcsó)steppereken nem lehet fokozatot állítani, az edzőtermekben sokkal jobbak vannak. Egyébként hatásos, de ez cardio edzés az alakodat nem fogja olyan erőteljesen formálni, inkább az egészségedre van jó hatással. A különböző női dvd-s tornák nekem nagyon beváltak otthoni alakformálásra és szerencsére már szinte az összes fent van youtube-on, abból állíts össze egy neked megfelelő edzést. Kedvenceim: Rubint Réka, Béres Alexandra, Péntek Enikő.
2016. jan. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Lehet rajta állítani és legnehezebb fokozaton csinálom, de szerintem így sem olyan, mint egy konditermi jó minőségű gép. Akkor csinálok mellé valamilyen tornát köszönöm a tippeket! És igen elég unalmas, de közben filmet néztem, így tűrhető volt :D Várom a további tanácsokat is! :)
2016. jan. 10. 19:10
 4/6 anonim ***** válasza:
70perc legnagyobb fokozaton? hihetetlen
2016. jan. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát ami nálam legnagyobb fokozat az lehet , hogy egy konditeremben a legkisebb nem tudom csak a sajátomat ismerem. :)
2016. jan. 10. 20:47
 6/6 anonim válasza:
szia , fogytal e vele ? :) koszi a valaszod ! meg most is folytatod?
2016. jún. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!