Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az elképzeléseim...

Mit gondoltok az elképzeléseimről?

Figyelt kérdés

Szeretnék valamennyit fogyni, most, hogy itt a nyári szünet, mert egyre jobban gyűlölöm a kinézetem :/ Na mindegy is, szóval a kérdésem az lenne, hogy hatásos lenne-e, ha majdnem minden nap (olvastam, hogy néha pihenni kell) steppereznék mondjuk fél-3/4 órát? Mondjuk reggel is meg délután is.

Enni szerintem normálisan eszem, csak amikor kisgyerek voltam, akkor nem volt ez elmondható rólam és hát meglett az eredménye, elég duci vagyok :D

De azért írhatnátok tippeket, hogy miből kéne sokat ennem, jó, nyilván gyümölcs, zöldség meg hal (azt az a baj, hogy a halat nem igazán szeretem), és még?

Édességeket meg chipset nem szoktam enni.

Az egyetlen baj az, hogy sokszor nincs kedvem ételt melegíteni, akkor bizony sokszor szendvicset eszek, de majd akkor helyettesítem valamivel :)

14/L



2012. jún. 21. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szió! Látom van, aki kulturáltan képes kérdezni ezért:


Először is: fogadd el magad úgy ahogy vagy - ez hülyén hangzik, de ha csak azért fogysz, mert azt hiszed, akkor jobb lesz - tévedés:( és ezután az ember még hajlamosabb is visszahízni, mert úgy könnyebb.


Másodszor: igyál rengeteg vizet, 10 kilóra fél liter


Harmadszor: én a helyedben kétnaponta nagy súlyokkal intenzív (pl 2 kör, 1-2 ismétlés, fél-1 óra alatt lezavarva, de koncentrálva!) súlyzózást csinálnék, mellette minimum napi 8 órát aludni!


négy: megfelelő diéta - nem sztárdiéta meg 46 napos és hetes meg akármilyen fogyókúra - vigyél be fehérjét, szénhidrátos és zsírt is (telítetlen zsír - pl lenmagolaj) - hogy mennyi kell, azt a body.builder oldalon le van írva


a step aerob mozgás, azt súlyzózás mellé érdemes a szünetnapokban, ha nagyon mozogni szeretnél.


és nem, NEM! Súlyzózástól nem leszel izomrobosztus, súlyzózni azért kell, hogy ha fogysz, szép izmos, formás tested legyen (izom miatt még könnyebb is lesz fogyni) ne pedig valami összeaszalódott borzadmány.

Izomkolosszus tesztoszteront szedő csajok közül kerül ki, pasik is ösztrogénblokkolót szednek, hogy tudjanak még izmot építeni:)

Remélem hasznos volt valamennyire, ha kérdés van még, írj:)

23/L

2012. jún. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Kedvellek előző. :-)

Kevés a diétában tájékozott nő, főleg ebben a kategóriában. Amúgy ha a hal nem jön be, mehet a csirkemell és a gyümölcsöt ne erőltesd diéta alatt. Inkább a zöldségeket.

2012. jún. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!