Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit lehetne fogyni?...

Mennyit lehetne fogyni? Egésznap répát, megyet, sovány húst + paprika, paradicsomot ennék Sporolnék (este:futás. Napközben:felülés, hasprés, kézi súlyzózás! Jah és szeptembere szeretnék le fogyni! Max 5-10 kg-ot!

Figyelt kérdés
2013. jún. 16. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk mennyit tudsz fogyni, se nemed se korod se súlyod nem tudjuk, arról nem is beszélve hogy izmot szedhetsz fel, a formára menj ne a súlyra. Csináld minimum egy hónapig talán tovább ha nem működik válts.
2013. jún. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez így úgy néz ki mint a normális, emberi táplálkozás. Tehát idővel normalizálódni fog a tested, egészséged. Heti 0,5 kilós fogyásoknak már örülni szokás, de akár gyorsabb is lehet. Mindegy, a lényeg az hogy megfelelő módon történik és nem a test kifacsarásával, éhezéssel.
2013. jún. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
felülés, hasprés, kézi súlyzózás --> semmenyit nem ér, mert izomra gyúrsz.Inkább fuss/biciklizz/ússz
2013. jún. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

hát izmosodni is szeretnék... viszont fogyni is

13 éves lány vagyok és 177 cm magas 64-65kg most.. sikerült fogynom mivel 68 voltam.

de egyébként voltam már 80kg is..de tavaly augusztusban sikerült le adnom!

2013. jún. 17. 09:41
 5/6 anonim ***** válasza:

Döntsd el mit akarsz.

Fogyáshoz kevesebb kalóriára,izmosodáshoz többre van szükség.

Én azt javaslom hogy adj le még max 5-6 kilót, és utána szálkásíts :).

2013. jún. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Na hát itt minden van. Testépítő dogmától kezdve hülyeségig.


Izomépítéshez kalória plusz kell fogyáshoz kalória deficit KAMUUUUU. Fogyáshoz normális minőségű táplálék kell, nem deficit. Persze aki csak lisztes kajákból tud kiindulni, annak kizárólag a kalóriamegvonás marad.


Fogyjon 5 kilót majd szálkásítson. A fogyás = szálkásítás, mindegy is.

2013. jún. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!