Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1,2 hónap alatt 10 kg fogyás...

1,2 hónap alatt 10 kg fogyás lehetséges? Ha ugen, hogy? (több lent)

Figyelt kérdés
165cm magas vagyok és 68-69kg.legkésőbb márciusig szeretnék 10kgt lefogyni. kérlek segítsetek!bármit megteszek a cél elérése érdekében!!

2016. jan. 11. 23:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Két hónap alatt már nagyon szép eredményeket lehet elérni :)

A legfontosabb dolog az étkezés. Nem írod, hány éves vagy, szüleid főznek rád/menzára jársz vagy esetleg magra főzöl. Mindenképp kalóriadeficitben kell lenned, kezdésnek mondjuk 1500kcal megteszi. Ezt próbáld meg főleg húsokból, zöldségből, kevés, de jó minőségű szénhidrátból összeállítani. Lehetőség szerint kerüld a cukrot, lisztet.

Másik fontos dolog a mozgás. Ha már heti 4-5 órát edzel, jó vagy :)

Eleinte legyen heti 4 kardio, és 1 súlyzós edzés. Később csökkentheted a kardiot, a súlyzós edzés javára.

Ha fiatal vagy, nem kell az étrenden sem változtatni drasztikusan, bőven elég, ha elkezded a mozgást, ha eddig nem tetted.

2016. jan. 12. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sportolj pl. futópad, szobabicikli.

Sok gyümölcsöt és zöldséget egyél és ne egyél sok édességet. 8;óra után ne egyél.

2016. jan. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gyümölcs helyett inkább fehérjét egyél (pl. csirkemell), a gyümölcsök nem diétás ételek...
2016. jan. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nagyon-nagyon köszönöm a válaszokat!! :)
2016. jan. 12. 13:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyél sok fehérjét natúr csirkemell néha napján szerintem belefér pár csirkecomb. Nekem bejött, hogy halat is raktam az étrendembe, vigyáz nem minden rizs annyira jó diétákhoz. Egyél annyit amennyi kell nem lehet kiéheztetni magad mert akkor jön a yo-yo effektus. Sportolj heti Legalább 4x intenzívenn Hidd el nem akrasz ilyen rövid idő alatt ekkora súly leadni mert a bőröd bizony logni fog még ha ráizmosítasz is inkább érd el 3-4 hónap alatt és tűz ki közben kisebb célokat.
2016. jan. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2016. jan. 13. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!