Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek így le tudok...

Szerintetek így le tudok fogyni? Nem sikerül

Figyelt kérdés
170 cm vagyok és 60 kg. Egész nap alig eszek valamit. Napi étrendem: 2 alma, 1 yoghurt, 3 keksz, 1 kis szelet pirítós, juhsajt. Meg szoktam enni még valami avagrinos kenyeret, aminek még életembe nem hallottam a nevét, szóval biztos jól fogyaszt. Emellett szaunázok heti nyócszor, mert ugye az fogyaszt, meg minden utolsó szemét állítólag fogyasztó bóvlit megveszek amit reklámoznak, mert az tuti jó. Nem nézek utána semminek diétákkal kapcsolatban, mert a sok nyál magazinban amit olvasok biztos hogy az igazat írják. Ide már körülbelül 478-szor tettem fel kérdést, mert a random hülye embereknek hiszek leginkább, akik ide írkálnak a megalapozatlan tanácsaikkal. Mégsem tudok lefogyni :( Most mitévő legyek? Dupla szájú világi k*rva vagyok.
2010. márc. 26. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
kicsit durva, de, mondasz valamit....
2010. márc. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja és hasról szeretnék fogyni, ezért napi 500 felülést csinálok. Egyértelmű hogy a felüléstől a hasamon lévő zsír fog lemenni, ezt mindenki tudja! Mást viszont nem sportolok egy dekát se.
2010. márc. 26. 20:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt inkabb a Humor kategoriaba kellett volna tenned..."nyocszor" ezen elhaltam
2010. márc. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De lökött vagy:) szerinted változik valami attól, hogy ezt ide bepötyögted?:) én nevettem rajta, nekem meg elvett 3-5 felesleges percet a napodból. tanulni ussem fog belőle senki:)
2010. márc. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem=neked.
2010. márc. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

jaj ez a kerdes:))

amugy tok igaz:)

2010. márc. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kihagytad,hogy természetesen éjfélig felvagy és 5 után nem eszel,szarni azt nemtudsz két hete,de kit érdekel.
2010. márc. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!