Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miert nem hizok?

LiNorina kérdése:

Miert nem hizok?

Figyelt kérdés
Erdekes kerdessel fordulnek hozzatok, ne ertsetek felre nem zavar, csak furanak talalom. Tehat... nyaron vegig fogyokuraztam bevallom drasztikus modon, nagyon gyorsan ledobtam vagy 10 kilot de en nem lattam magamon ezert nem hagytam abba. 57 kg voltam es ezt rettento keves kaloriabevitettel es rengeteg mozgassal ertem el. Szeptembertol abbahagytam a mozgast es a dietat ujra rendesen etkezem sot igy karacsony kornyeken egyenesen egeszsegtelenul ettem, eleg sokat, es meglepodve vettem eszre hogy alig hiztam vissza 1-2 kilot. Arra szamitottam hogy legalabb 5otot hiztam mert meg mindig kovernek latom magam de megsem. Ez miert lehet? Alapjaraton hajlamos vagyok a hizasra nagyon gyorsan meglatszik rajtam ha nem figyelek oda. Ez betudhato annak hogy nyaron tulzasba vittem a dietat? Vagy mitol lehet hogy nem hizok?

2016. jan. 13. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Na én is örülnék ha tudnám, mert én se hízok, anorexiás voltam ,jelenleg 51-52 kiló és híznom kéne mégsem megy , mondjuk én 50 kilót leadtam rengeteg mozgás is volt, most meg a szálkásítás lenne a cél, de előbb tömegelni kéne, ha menne...Ha esetleg megtudod mi lett és miért nem hízol akkor szívesen elolvasnám részletesen. :)
2016. jan. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem ez a tipikus, ezt gondolom, tudod.

Olyan viszont van, hogy valaki nehezen hízik, hiába eszi magát bőven túl. Pazarló üzemmódba kerül a teste, a felesleg zömét elégeti. Vannak ilyen emberek s mindennapos alapos túlevéssel évtizedek alatt el tudnak hízni ők is (tapasztalat).


Hogy nálad konkrétan mi a helyzet, azt persze nem tudhatom. Akár még el is ronthattál valamit magadban és rosszul hasznosítod a táplálékot, de ez csak egy lépbőlkapott ötlet, azt alátámasztva, hogy sokféle ok lehet, ezt így távolról nem lehet kitalálni.

2016. jan. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Valahogy ez a jelenet ugrott be a kérdésedről: https://www.youtube.com/watch?v=_9ajYqdYHe4
2016. jan. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon megterhelted a szervezeted, ilyenkor lassan indul be a hízás, de később hirtelen bekövetkezhet.
2016. jan. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Alapjában véve semmi különöset nem találok ebben, de azért a helyedben megnézetném a cukromat. Tévesen a kövérséggel társítják a cukorbetegséget, pedig sokszor pont az ellenkezője igaz. Szóval egy fehérjeürítésre célzott vizeletvizsgálat nem árthat.
2016. jan. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!