Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A terhesség és a szoptatás...

A terhesség és a szoptatás alatt nagyon meghíztam,95kgról 120kgra. Most a szoptatás befejeztével szeretnék elkezdeni fogyókúrázni és sportolni. Első körben az úszasra gondoltam. Megfelelő táplálkozással fogyhatok ettől?

Figyelt kérdés

2015. szept. 9. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább nézesd meg a Tsh-dat.
2015. szept. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mimet?
2015. szept. 9. 17:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy.Mert ez nem normális.Már gyerek előtt sem volt normális a túlsúlyod.Nem értem,a nődoki miért nem fogott diétára.Először alapos kivizsgálás lell.A hízás okát kell kideríteni.
2015. szept. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az erdeményeimmel minden rendben van, semmi testi oka nincsen.

Én bevállaom, hogy sokat ettem, nassoltam stb.

2015. szept. 9. 18:12
 5/7 A kérdező kommentje:

Vagyis semmilyen betegségem nincs ami hízást eredményeznek.

Pajzsmirigy rendben, cukor rendben, koleszterin tökéletes.

Semmi nem indokolta a dokimat, hogy diétára intsen. Annyit mondott néha, hogy ne egyek annyi szénhidrátot.

2015. szept. 9. 18:13
 6/7 anonim ***** válasza:

Hogy a kérdésre is válaszoljak: az úszástól nem igazán fogsz fogyni, arra viszont kitűnő, hogy az izmaidat megeddze, az ízületeidet mozgásba hozza! Nagyon okosan tervezed, mert ilyen magas testsúllyal nem is szabad rögtön futással kezdeni. Úszás mellé javaslom a gyors sétát (gyerek mellett nem lesz nehéz, főleg, ha elindul :D) és MINDENKÉPPEN KEVESEBB SZÉNHIDRÁT!

Én úgy fogytam fél év alatt 10 kilót, hogy pl. 3 sós kifli helyett csak egyet ettem egy doboz tejföllel reggelire vagy sült virslit tojással, puffasztott rizst kenőmájassal (magam is meglepődtem, mert 3 szelet elég volt :D ), zabpehely, kukoricapehely, müzli, stb. Sokszor keveset, sok zöldség, hús. Ez a titka (meg a sok mozgás).

2015. szept. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A fogyás 70%-a az étkezésen múlik, mellette kell a mozgás. Nagy súlyról indulsz, ezért kezdetben még jót is tesz, ha nem megerőltető gyakorlatokat végzel, hanem úszást, de csodát ne várj tőle, az embereknek, akiket ismerek és tartósan úszással akartak fogyni, nem jött össze. Elsősorban a diéta mellett kardioedzések kellenek, mellette jöhetnek majd a súlyzósak, de előtte fogynod kell.


Szülés után vagy, nagy súllyal indulsz, ráadásul eddig cukor és szénhidrátdúsan étkeztél, ne vond meg egyszerre a szervezetedtől ezeket a dolgokat, fokozatosan csökkentsd. A legjobb lenne, ha szakembertől kérnél segítséget és ő állítaná össze az étrended és az edzéstervet.

2015. szept. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!