Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyás és izom?

Fogyás és izom?

Figyelt kérdés
Fogyással kapcsolatos tapasztalataitokat hallgatnám meg . mivel sikerült fogyni esetleg hasizmot csinálni. vagy egészséges ételek esetleg mennyi kaloriat ehetek egy nap

2016. jan. 20. 13:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ebből nem derül ki, hogy fiú vagy vagy lány, hány éves vagy, hány kiló, mi a célod stb.

Én csak egy két kilótól akartam megszabadulni, figyelek arra, hogy sokszor egyek keveset, viszont az édességről nem tudok lemondani, próbáltam, és egy darabig megy is, de aztán rávetem magam két szelet csokitortára egy tábla csoki kíséretében, szóval az nem vált be, így készítek magamnak diétás édességeket, néha néha egy-egy csoki, jégkrém (így télen is), süti stb, de mindig belekalkulálom a napi kalóriába nagyjából, de én nem tartozom a kalóriaszámlálók körébe. Este sajnos sosem vagyok éhes, hiába tudom, hogy ennem kéne valamit, egyszerűen nem csúszik le pl egy almánál több. Délben viszont többet eszek. Mellette hasizom, ugrókötelezés, jobb időben futás. Szerencsés alkat vagyok, gyorsan fogyok, nehezen jönnek rám a kilók. Én 52 vagyok, 1500 körül eszek, de van, hogy csak 1000 (ha nincs édesség és hús), és van 2000 is, szóval én erre nem görcsölök rá. Hasazni Czanik Balázs Hasburningjére szoktam, az szerintem elég jó, de már kívülről tudom, szóval csak akkor kapcsolom be, ha nincs motivációm edzeni, olyankor jobban megy. :D

2016. jan. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi egyépként 17 éves fiu vagyok de csak 3 kilot szeretnek kb fogyni
2016. jan. 20. 14:14
 3/11 anonim ***** válasza:
ha csak ilyen keveset akarsz fogyni (szálkásítani) akkor kalóriadeficit kell,sok fehérje h ne izomból fogyj,minimális szénhidrát
2016. jan. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

második válaszoló vagyok

ha izmot akarsz akkor kalóriatöbblet kell,de akkor nem fogysz szóval (ha nagy izmot akarsz)

ha csak siman kocka hasat akkor ,mivel kezdő vagy igy 2-3 honapig izmod is növekszik ha edzel ,akármilyen szar kajával

konkrét célodat nem tudjuk,sem a sulyodat sem a magassagodat

2016. jan. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
174 cm és 56 kilo
2016. jan. 20. 14:51
 6/11 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.

56 kiló vagy? És még ebből fogyni akarsz? Inkább izmot kéne magadra szedned nem keveset, ne akarj ennyire vékony lenni. Ne fogyj, inkább izmosodj. Súlyzós edzés kéne.

2016. jan. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
hasizom gyakorlatokat kb negyek órát csinálok meg tésztát nem eszek se fehér kenyeret meg amugy is keveset eszek :D de amugy nem vagyok annyira vékony szerintem de azért egy 2-3 kilot le szeretnék adni
2016. jan. 20. 16:55
 8/11 A kérdező kommentje:
ja meg súlyzózok is itthon keveset
2016. jan. 20. 16:55
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon vékony lehetsz. Hasizomból elég a negyed óra, annyi idő alatt bőven ki lehet végezni a hasizmokat, de azzal sokra nem mész. :D
2016. jan. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Pedig tényleg nem vagyok olyan vékony :D
2016. jan. 20. 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!