Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diéta szempontjából 2 szelet...

Diéta szempontjából 2 szelet zöldséges párizsi (pontos nevét nem nagyon tudom) 1 vékony szelet barna kenyérrel, gond?

Figyelt kérdés

Oké, nem kellenek az olyan válaszok, hogy mindenből keveset bla bla, ha nem a kérdésre akarsz válaszolni, hanem konfliktust generálni szeretnél, nem kérek belőle.


Nagyon erős diétán vagyok, kell egy kis szénhidrát és egyébb dolgok, de mennyire gond az ilyen étel? Nem sok kalória bevételem van, mert legtöbb más ételem csak gyümölcs abból is 1-2 db. Délben szoktam enni kevés kis főtt ételt vagy salátát. eddig fél hónap sem telt ilyen kevés étel mellett 5 kg-ot adtam le. (115 voltam és 110 vagyok 180 cm kb)Tudom hirtelenjébe soknak tűnik ez az 5 kg, de 7 éve nem sportoltam semmit, ülő munka és helytelen étkezés, ami miatt fel is jött közel 25 kg.


Milyen ételek lennének még jó reggeli szempontjából?



2016. jan. 20. 23:17
 1/6 DarkLantern válasza:
Diétás szakácsként javasolnám a komoly koplalást. A test bestresszel és amint normálisan eszel vissza is hízod a leadott mennyiséget. Minimum 1800 kcal legyen meg. Barna kenyér + zöldséges felvágott bőven belefér. A lassú fogyás célszerűbb mert akkor nem fog lógni a bőröd. Teljes kiőrlésű + magvas kenyerek, zsemlék. Párolt zöldségek (brokkoli, hüvelyesek) magvas csirkemell olivaolajon párolva. A magok ingerlik a bélfalat javítva ezzel a salakanyag ürülését. A vízben nem oldódó élelmi rostok vizet kötnek meg(1g akár 1 dl vizet is megköthet)ami segíti a fogyást.
2016. jan. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 DarkLantern válasza:
Bocsi nem javasolnám a koplalást
2016. jan. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Olyan szinten vagyok koplaláson, hogy nem eszek zsíros ételeket, fehér kenyeret, olyan gyümölcsöt, mint pl.: banán, szőlő, zsírosabb sajtokat és hasonlókat. Megpróálok jóbal 2000 kcla bevitelt vinni a szeervezetembe, de akkor is megválogatva, hogy pontosan mi is amit eszek, mert az összeteők tartalmazhatnak problémás anyagokat a diéta/fogyókúra szempontjából
2016. jan. 21. 00:18
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat, hibáztam egy kicsit az írsásban, sajnos fáradt vagyok. Megpróbálok jóval kevesebb, mint 2000 kcal bevinni a szervezetembe. Kihagytam mellette a egy ki súlyzós edzés és fitness/kardió edzés illetve futás.
2016. jan. 21. 00:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy egesz életedben ezt fogod csinalni, hogy nem eszel?

Majd beleunsz, el kezdesz rendesen kajalni, egy het alatt visszajön minden, és ezert koplaltál.

2016. jan. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mennyire jóval kevesebbet, mint 2000 kcal? Mert amit leírtál, az szinte semmi...

Akli koplal, az legalább a fehérjére koncentráljon s eszébe se jusson a kenyér, nincs rá keret, csupa, a testnek fontos tápanyag kell... De inkább ne koplalj.


Jó reggeli? Rántotta sok zöldséggel :) Persze nem egy tojásból, hacsak nem laksz jól könnyen reggel.

2016. jan. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!