Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Almaecetről mi a véleményetek?

Almaecetről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem életmódváltásba, edzek is,és más ételeket eszem. Kipróbáltam az almaecetet, hát nehezen,de megiszom. Hatásos? Mi a véleményetek róla?

2016. jan. 22. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Elvileg tisztít. Gyakorlatban én úgy tapasztaltam, hogy biztos kell majd menni WC-re :D

Egyébként próbáltam éhgyomorra, utána nem voltam annyira éhes. Nem kívántam úgy a kaját.

Bár nincs szükségem fogyókúrára, de néha iszok egy keveset, ha már azt mondják, hogy egészséges. Így hosszabb távon nem tudok véleményt mondani, de a tapasztaltak alapján azt mondom, hogy mindenképp hozzájárul.

2016. jan. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sütibe jobban bevált, mint az aszkorbinsav :) Amúgy szeretem az ecetet, de nem sok ételem van, amibe tehetném, néha zöldséglevesbe azért rakok a zsírtej mellé.


Nem hiszek benne, hogy a fogyáshoz sok köze lenne, habár nekem az is lehetne, mert egy ecetes étel vs édesség párharcban akkor is az ecet győz, ha menthetetlenül édesszájú vagyok.

Nem tartom jónak valamit legyűrni, ha kell, ha nem. Ecet, lenmag, olajok, útifűmaghéj - ezeket az ételek még finomabbá tételére kell használni, nem külön... De láttam már a gyk-n embert, aki ketogén diétában csirkemellet evett párolt zöldséggel s pohárból itta az olajat. Nem vagyunk egyformák.


1-2%-ot némelyik étel segíthet is, de az annyira minimális...

2016. jan. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2016. jan. 23. 16:04
 4/6 Jaki002 válasza:
Én az kigyóuborka-paradicsom kombómra szoktam tenni, belőle, nem hiszem, hogy meginni jó ötlet lenne. Érdemes volna valamilyen normális diétában gondolkodni.
2016. jan. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendes diétát kezdtem,és mellette nekiálltam sportolni is,de nagyon sokszor olvastam az almaecetről,azért próbáltam ki.:) Csak nem tudom feleslegesen csinálom-e vagy tényleg hatni fog. Mondjuk utána nem vagyok olyan éhes az biztos :D
2016. jan. 24. 18:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is most kezdtem inni az almaecetet hasonlo okokbol. 1dl keverek ossze 100% grapefruit level. De csak napi egy poharral iszok belole. Én nekem mondjuk az volt a legnagyobb bajom hogy barmit ettem heti egyszer tudtam csak nagy wczni. Most mar a ketto meg van.. :D
2016. jan. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!