Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyás utáni súlymegtartás?

Fogyás utáni súlymegtartás?

Figyelt kérdés

5 hónap alatt 80 kilóról lefogytam 55-re, elértem a célom. 1200-1300 kcalos diétán voltam, sportolgattam (nem túl komolyan azért).

A kérdésem az lenne, hogy megtartásnál mi a fontos, mire figyeljek? Mennyi kcal mehet? Hogyan emeljem? Mindenképpen visszahízok pár kilót?

22/L, 169 cm


2016. jan. 22. 19:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem pár lépcsőben emelheted, majd meglátod, mi történik. Én stagnáló típus vagyok, én ezerrel is emelhetném, de annyi valószínűleg nem kellene az alapos jóllakáshoz sem, ha jók az ételeim.

Nem tudom, hogyan ettél, jó esetben életmódváltással fogy az ember és igazából semmin nem kell változtatnia, csak kicsit lazábban veheti a kalóriákat s a deficitet akadályozó, de súlytartáskor már megengedhető ételeit.

S mozogj továbbra is :)


A vízsúly visszajön, főleg szénhidrátszegény étrendről szénhidrátosabbra visszaváltva jelent ez kilókat, de egyébként is várható egy pici súlynövekedés, ez jó kalóriakeretnél nyilván nem háj.

2016. jan. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!