Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 10+os fogyás utáni lógó mell?

10+os fogyás utáni lógó mell?

Figyelt kérdés

Sziasztok 15 éves lány vagyok ősz eleje óta fogyókúrázom és a mindenhonnani fogyás után és ma kosárméret csökkenése után a melleim nagyon lógnak. Annyira undorítónak érzem magam tőle, nem akarok ezekkel a tejeszacskókkal élni mostantól életem végéig. Az interneten meg fele fele arányban vannak a pl mellfeszesítő torna beválása és a beszoptad ez már így marad a torna nem segít cikkek >< Mit tegyek?

Légyszi főleg ilyen szakterületű orvosok/ hasonló helyzeten túljutók írjanak (+ elég kérdésnél láttam az ilyeneket: anyázást mert valaki fogyott és húú ez a baj a mai világgal, a belső szépség számít,párom így is mádja cicijeim az a fő :),azt olvastam...,15 évesen fogyni?te megbolondultál?minden cicit szeretek grr, kéne egy kép privátba hogy meg tudjam állapítani mennyire zavaróan lógnak ;) . ezektől kíméljetek kérlek nem ez érdekel)



2016. jan. 23. 22:57
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat srácok :)

07:41 neked mégis mi bajod van? xd

? Miért haragudnék bárkire? Miért vennék mellnövelő szert+ miért lennék önfejű és hiú mert egészségügyi szempontok miatt lefogytam? Nem pontozlak le de megérdemelnéd mert nem segítettél csak kb burkoltan retardáltnak neveztél,ráadásul te pont a zárójelbe tett kommenttípusok közé tartozol de azért köszi hogy megörvendeztettél azzal amit írtál

2016. jan. 24. 13:15
 12/17 Scav ***** válasza:
100%

csak plasztika segít, vagy megtanulod elfogadni. lehet nem is lóg annyira, csak nagyon kritikus vagy magaddal szemben.

Lassan kellett volna fogyni, hogy legyen ideje a bőrnek alkalmazkodni :(

2016. jan. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

ma 12:33


nem vagyok a dragad..95 D-t hordtam es most 80 Dt..tehat a mellmeretem nagy..az h nincs a mellben izom az szamomra egyertelmu igy noverkeként, viszont ha erosited a zsirszovet alatt az izmot akkor erosebbek lesznek az izmok a zsirszovet alatt igy kidudorodnak es meg nagyobbak is lehetnek a mellek mint a fogyas elott, de az egesz genetika es ertelmes vagy ertelmetlen dieta eredmenye az egesz.

2016. jan. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"viszont ha erosited a zsirszovet alatt az izmot akkor erosebbek lesznek az izmok a zsirszovet alatt igy kidudorodnak es meg nagyobbak is lehetnek a mellek mint a fogyas elott, "


Attól, hogy a mellkasodon lévő izom erősödik az emlő mint zsírszövet marad az ami volt. Ha lóg akkor lógni fog..

2016. jan. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
elozo, genetika!!!aki hajlamos ra annak loghat aki nem annak nem fog logni
2016. jan. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Piszok jó genetika kell ahhoz, hogy egy kipukkant tejes-zacsi visszapuffadjon... 15 évesen pláne...
2016. jan. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
ha egyszer mar log akkor logni is fog, megelozni kell, es a genetikat arra irtam, hogy eleve nem kezd el logni.
2016. jan. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!