Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 10+os fogyás utáni lógó mell?

10+os fogyás utáni lógó mell?

Figyelt kérdés

Sziasztok 15 éves lány vagyok ősz eleje óta fogyókúrázom és a mindenhonnani fogyás után és ma kosárméret csökkenése után a melleim nagyon lógnak. Annyira undorítónak érzem magam tőle, nem akarok ezekkel a tejeszacskókkal élni mostantól életem végéig. Az interneten meg fele fele arányban vannak a pl mellfeszesítő torna beválása és a beszoptad ez már így marad a torna nem segít cikkek >< Mit tegyek?

Légyszi főleg ilyen szakterületű orvosok/ hasonló helyzeten túljutók írjanak (+ elég kérdésnél láttam az ilyeneket: anyázást mert valaki fogyott és húú ez a baj a mai világgal, a belső szépség számít,párom így is mádja cicijeim az a fő :),azt olvastam...,15 évesen fogyni?te megbolondultál?minden cicit szeretek grr, kéne egy kép privátba hogy meg tudjam állapítani mennyire zavaróan lógnak ;) . ezektől kíméljetek kérlek nem ez érdekel)



2016. jan. 23. 22:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
53%

sajnos ez ezzel jar.


Sebeszeti uton lehet korrigalni.

2016. jan. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Bizony ez ezzel jár. Ha fogyás miatt lóg akkor az lógni fog. Csak az újbóli hízás vagy a plasztikai sebész segíthet.
2016. jan. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Csak plasztikai műtét segít, minden más átverés.
2016. jan. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
66%
Már a fogyókúra alatt folyamatosan tornázni kell nemcsak diétázni, hideg-meleg váltózuhany állandóan, mellfeszesítő krémet használni kell. Melltartót nem szabad mellőzni. Így kellett volna. Így utólag is lehet ezeket próbálni, de közben jobb lett volna. Manapság nagyon jó plasztikai sebészek vannak, úgyhogy nem kell azért teljesen elszomorodni.Amúgy lehet kicsit fel is nagyítod, egy női test nem úgy néz ki, mint a magazinokba és a tévébe. Ott lufik vannak.
2016. jan. 24. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
56%

Én biztos nem kérek fotót a melleidről!

Nem tudom, hogy ha valaki leírja, hogy a fogyózás után lógóssá lett mellek visszahozhatatlanul kárt szenvedtek, akkor miért arra haragszol aki ezt leírta, miért nem arra, aki ezt a "nagyszerű" fogyózást rád beszélte, vagy éppen önmagadra?

Vannak akik más kárán megtanulják, hogy 15 évesen nem lehet - és az eredmények miatt - nem is szabad ész nélkül fogyózni! Ennyi idős korban rengeteget változik a test, sokaknál csak 19-20 éves korra alakul ki "véglegesen". Ebbe drasztikusan beleavatkozni egy intenzív fogyással - Isten elleni vétek!

Ráadásul még jól meg fognak szívatni valami mellnövelő csodaszerrel is - mert vagy annyira hiú és önfejű, hogy ebbe is bele fogsz szaladni! És még van egy rossz hírem: 18 éves korod előtt a plasztikai sebész sem foglalkozik veled!

Viszont egy pszichológusnak nem kis munkát adnál, ha elmennél hozzá.

Lehet lepontozni...

2016. jan. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a mellfeszesítő torna tényleg kamu, ez sima biológia: edzheted a mellizmod, csak éppen a lógó rész az az izom fölött lévő kötőszövet és mirigyállomány, ami ugyanúgy fog lógni, csak alatta izmos leszel. Bioszkönyvben tuti volt kép a mellről, ha arra visszagondolsz vagy ráguglizol, akkor érthető.

Felnőtteknél erre a problémára csak a műtét megoldás, mert visszaállítani a dolgot nem lehet.


Neked azonban jó hír, hogy még fiatal vagy. Még valószínűleg nőni fog a melled. Ezért ha mostantól tartod a súlyod, akkor ahogy nő a melled, feszesebb lehet. Melltartót viselj mindenképp, ami tartja, hogy ne lógjon még jobban, és szurkolj neki hogy nőjön :)

2016. jan. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
14%
en mostanaig 23,7kilot fogytam es meg van 10-15kg amit leszeretnek adni, de az en melleim nem mondhatnam hogy lognak, de en edzettem is sokat mellizomra pont ez miatt..de ha mar lognak akkor azon mar talan tenyleg csak sebesz segithet
2016. jan. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%

ma 11:03

Drága ugye tudod, hogy a mellben nincs izom?? Az csak zsírszövet. )mirigy és kötőszövetből áll) Izom az emlő alatt a mellkason van. Ha mellre is edzel akkor a mellkas alatti izom erősödik de maga az emlő amit melltartóban viselünk nem izmosodik mert ott nincs mi izmosodjon.

Azt, hogy neked nem lóg meg olyan mint rég.. nos ez csak akkor lehet ha eleve kis mellű vagy, és nem mellre fogytál. Nagymellűek fogynak mellből is, hiszen nincs helyi fogyás, és mindenhol fogyunk. Ki jobban mellből, ki jobban hasból. De fogyni mindenhol fogunk.

2016. jan. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
És genetika is, van aki alapból szerencsésebb, akinek rugalmas a kötőszövete, annak nem lóg a melle fogyás, szoptatás után se. Vagy legalábbis kevésbé.
2016. jan. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Plasztikai műtéttel nagyon szépen meg lehet csinálni. De szerintem ez elég egyértelmű...
2016. jan. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!