Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A fahéjban sok a kalória? Az...

A fahéjban sok a kalória? Az almát izesitem, egész jó.

Figyelt kérdés
2010. márc. 28. 11:05
 1/10 anonim ***** válasza:
A fahéj egy fűszer. Szerinted van benne szénhidrát vagy zsír? :D
2010. márc. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, ahogy a csapvíz is tele van zsírral és cukorral... A fogyás már az agysejtjeidnél tart.
2010. márc. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Ízesítsd csak nyugodtan, kiváló antioxidáns, fertőtlenítő és gyulladáscsökkentő hatása is van állítólag.
2010. márc. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Elsőnek: Azthiszed, hogy a fűszerekben nincs kalória? Tévedsz.

2nak: Nem fogyózom, csak tisztában akartam lenni vele. Ha nem tudsz válasz adni akkor ne szólj be. Nem tanitottak meg?

3nak: Köszönöm!

2010. márc. 28. 11:20
 5/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Első kedves válaszoló vagyok.

Persze, hogy van kalóriatartalma pl. a Delikátnak meg egyéb mesterséges ízfogkozókat és cukrot tartalmazó fűszereknek. De a fahéjnak, főleg kis mennyiségben nincs energiatartalma ...

Mellesleg ex-anorexiásként (nem vagyok rá büszke) szinte minden étel kalóriatartalmát tudom fejből. Erről ennyit.

2010. márc. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Ha nem tudsz válasz adni akkor ne szólj be. Nem tanitottak meg?"


Adtam választ, max. te nem értetted meg, arról már nem tehetek. A tanÍtottak az hosszú í, nem tanítottak meg helyesen írni?

2010. márc. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nincs hosszú i a billentyűzetemen, elnézést... a válasz alatt normális, információt hordozó mondatot értettem, ami a témához kapcsolódik, és irónia nélküli.

Na de lényeg a lényeg, hogy ezután is használom a fahéjt:)

2010. márc. 28. 13:12
 8/10 anonim ***** válasza:
Irónia nélkül, oké tessék: A FAHÉJBAN NINCS KALÓRIA, EZT MINDEN NORMÁLIS EMBER TUDJA! Tessék, így megfelel? Amúgy ha napi 10 kg-t eszel belőle, akkor lehet hogy van benne kalória, de gondolom nem annyi fogy. Amúgy ilyen kérdésre csak irónikusan lehet válaszolni
2010. márc. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igy már másabb. Amúgy értékelem az iróniát, de nem minden esetben.
2010. márc. 28. 21:02
 10/10 anonim válasza:
2012. szept. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!