Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez meg mi a franc, hogy lehet?

Ez meg mi a franc, hogy lehet?

Figyelt kérdés

December végén még ugyanúgy 56 kg voltam,azóta sem eszek többet,csak iszok és tornázok,de a súlyom 59 kg lett...hogy a francba lehet ez???

Nem is eszek sokat,van,hogy egésznap semmit,hashajtót is vettem be,hogy az majd üres hassal megmutatja a rendes súlyom,hogy lehet,hogy híztam 3 kgt és ugyanúgy eszek mégsem áll vissza??

Mikor többet is mozgok,a munkahelyemen is egésznap . :(

Van,hogy egésznap csak iszok mégis ugyanannyi a súlyom,de miért??? Azóta van ez,hogy több vagyok,mióta sokat iszok..de az a másnapi súlyomra nincs hatással,mert elvileg ki kéne pisilnem..fogalmam nincs hogy híztam,minden a régi...csak így borzasztóan érzem magam :(


2016. jan. 25. 06:40
 1/10 anonim ***** válasza:

Egyrészt: Ha eddig nem ittál rendesen, a vizet visszatartja a szervezet.

Szintén vízvisszatartást okozhat a menzesz. Vagy a fokozott ch bevitel, alkoholfogyasztás.

Emelett, ha nem eszel rendesen (minőségileg, vagy mennyiségileg), akkor a szervezeted átvált tartalékoló üzemmódba. Lelassítja az anyagcserét, ezáltal a kevesebb bevitelből látja el a szervezetet, a felesleget meg elraktározza, felkészülve az éhezésre.

2016. jan. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Tükör mit mutat?

OFF:

Nehogy valaki beírja, h össze vissza kajálással kis tornával felszedett 3 kiló izmot mer behalok.

ON

2016. jan. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Pl nem ártana, ha ennél, hashajtó helyett akár rendes kaját is. észlény
2016. jan. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
az se mindegy, hogy mit iszol. ha csak kólát, akkor ne csodálkozz, ha meg vizet, az nem jó semmire. enni kéne szilárdat
2016. jan. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ŐŐŐ

Hashajtó

Sokszor nem eszel, csak iszol

December nem volt olyan régen

Szóval vagy nincs rendes anyagcseréd, mert nem eszel rendesen.

Vagy még nem telt el annyi idő, hogy beinduljon a változás.

Ez egyébként így nagyon nem jó ahogy csinálod.

Így is vékony lehetsz. Milyen magas vagy?

Ugye nem vagy beteg?

2016. jan. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 vfrtom ***** válasza:
5. A leírásból rájöhettél volna, hogy beteg. Szellemileg.
2016. jan. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6: Rájöttem, csak próbáltam kedves lenni :D
2016. jan. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Víz vagy ki tudja, mi. Ha nem eszel sokat, nyilván nem zsír, a súly pedig nem számít.


Én jóval kevesebbet és szénhidrátszegényebben eszem, mint valamivel korábban, erre +1 kg :D Grrr, máskor -2 kg volt a legelején, az elvesztett víz miatt, azzal mi van most, rejtély. De evidens, hogy zsírból hízás így teljességgel lehetetlen, a víz pedig csinál, amit akar, így nem zavartatom magam, csinálom, amit kell. Csak fura, de sajna nem látok bele a testembe, hogy most mégis mi van... Kíváncsi természetű embernek ez azért kicsit rossz :)

Az az extrém, amikor valaki nem eszik és nem fogy, olyankor egészen furdalja az oldalamat a kíváncsiság, de saját tapasztalatom arról nincs, én nem tudok a semmiből energiát gyártani (bár általában koplalni se).

2016. jan. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#1: Hiányból nem lehet raktározni, amúgy igazad van. Extrém deficitnél a test igyekszik lassítani az anyagcserét, no meg költséges izmot bontani. Így kisebb lesz a deficit, de tárolni azért képtelen így. Illetve lehet, hogy vannak fura betegségek, amikor megy neki, rendesen működő test viszont nem tesz ilyet. Az anyagcsere lassulása amúgy sem nagyon jelentős, az extrém deficitből marad így is.
2016. jan. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9: Ha belassítja a szervezet az anyagcserét, plusz hozzányúl az izmokhoz, már nincs is hiány, és van miből raktározni. ;)

Abban igazad van, hogy optimális esetben egy egészséges test nem csinál ilyet. Csakhogy egy koplalásos állapot nem optimális eset.

Sokszor olvasom, hogy a szervezet nem nyúl az izmokhoz... Dehogyisnem! Abban a pillanatban megteszi, amikor érzékeli, hogy a bevitt fehérjéből nem tudja őket fenntartani!

2016. jan. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!