Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem híztam semmit egy...

Miért nem híztam semmit egy brutális csalónap után?

Figyelt kérdés

Szigorú diéta alatt tartottam egy olyan csaló napot, ahol megettem egy 45cm-es pizzát, egy Snickers csokit, egy chipset, 1 csomag pilótát, 2 cukor joghurtot, 1 melegszendvicset meg este győri kekszet rágcsáltam kb. 1 csomaggal. Meg vagy 5-6 energiaital is lecsúszott.

Direkt azért csináltam ezt, mert érdekelt, hogy mennyit lehet így visszaszedni. Másnap reggel ürítés után dekára pontosan annyi volt a súlyom, mint egy nappal előtte. Mára meg megint könnyebb vagyok 2 dekával (tegnap már rendesen ettem és edzettem). Ez hogyan történt? Én legalább 1 kiló tiszta zsírra számítottam.

Valaki? :)


2010. márc. 28. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert 1 nap alatt nem lehet hízni...
2010. márc. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jól írta az első ,egy nap alatt ugyanúgy nem lehet meghízni,ahogy lefogyni sem.
2010. márc. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De akkor mi történt azzal a felesleges 5-6 ezer kalóriával és a töménytelen mennyiségű rossz szénhidráttal és telített zsírral?
2010. márc. 28. 14:22
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
1 nap alatt nem lehet meghízni, mint ahogy lefogyni sem. Csináld egy hétig, annak majd lesz eredménye.
2010. márc. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
azért ebben nem volt szerintem 5-6000 fölöslegben...természetesen 1 nap alatt nem fog változni a súlyod.és mellesleg szerintem 20 dekára gondolsz, mert 1 kiló az 100 dkg. (egyébként dekára pontosan hülyeség nézni,mivel annál sokkal többet is változik a súlyunk,csak úgy magától, még azzal is,hogy éppen kifújtad-e a levegőt,mikor a mérlegre álltál...)
2010. márc. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!