Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék nyárig lefogyni?...

Hogyan tudnék nyárig lefogyni? Milyen praktikákkal? Többi lent

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz ne haragudjatok:(

sokkal lökték az orom alá hogy dagadt vagyok. És sajnos akárki is mondja hogy ne törődjek vele annál jobban aggaszt. Már sokszor neki kezdtem a "fogyásnak" de mindig feladtam. 15 múltam 65 kg körül lehetek vagy több és 165 cm. Eléggé szégyenlős vagyok szóval anyukámmal egy melltartót is szégyen megvenni. Nem szeretem az ilyesmi témákat. Ráadásul kondi termet nagyon kerülöm mert ott sem érezném jól magam. Legalább szeretnék 20-25 kg-ot fogyni nyárig ha lehetséges. Csak azt kérdezném hogy miket ajánlanátok? legyen étrend is, youtube videó stb. Meg hogy lehetséges az. hogy 65 kg-ról lefoggyak 45-re 3-4 hónap alatt?

értelmes válaszokat szeretnék:( köszönöm szépen <3



2016. jan. 26. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:

45kg már túl kevés lenne, inkább csak 10-et akarjál fogyni, ha mindenképpen számokra mész.


Szóval a lényeg a test összetétele és az eloszlás, mivel pl. az izmoknak is van súlyuk, de attól leszel formás.

A helyedben tornázni kezdenék, mindenfélét, ami tetszik. Étkezésedről nem tudunk semmit, így arra nem tudok mit írni.


Ha ennyire szégyenlős vagy, nem ártana elgondolkozni egy látogatáson a pszichológushoz.

2016. jan. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Inkább tizet, vagy ha vékonyka vagy, lehet picit több, de utána szedd fel izomban (illetve én megjátszanám a kezdők kalóriadeficit melletti izmosodását, ha lehet). Szó se legyen 20-25 kilóról, az rengeteg, de majd úgyis meglátod, hogyan nézek ki 10 kiló múlva (nekem halvány fogalmam sincs, én hogy fogok kinézni 8 kilóval könnyebben, az a hozzávetőleges célom, de majd alakul).


A youtube-on keresgélj te, nem mindenkit szórakoztat ugyanaz. Teljes testes edzést ajánlok, hisz minden fontos izomcsoportodra szükség van s általában ezek nem kapnak megfelelő terhelést a kevés mozgás miatt, s ha pl. túrázik az ember, sok izmának az se jelent semmit.

Milyen most az étrended? Első körben kis változtatásokat javaslom, az általában könnyebb, s ha leírod, miket eszel, meg tudjuk mondani, mit érdemes kivenni (cukrozott italok, cukros édességek, chipsek). A szénhidrátcsökkentés általában jó, de sokfélék vagyunk, ne csinálj olyat, amivel nem érzed jól magad.

2016. jan. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!