Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki segitene? Elmondaná?

Valaki segitene? Elmondaná?

Figyelt kérdés
A lenyeg annyi hogy elszeretnek kezdeni kondizni,szallkasitani. Van rajtam kb 6-7 kilo felesleg annyira nem nagy dolog de zavar nagyon. 176cm / 75 kg leszeretnem adni vagyis inkabb edzeni izomma ezt a par kilot... dietazni szeretnek de nem tudom mit szabad enni es mit nem..!? ha valaki adott mar le par kilot elmondhatná hogy sikerult mit evett hogy es meddig (olvastam sokat ezekrol de mindenhol mas es mas ami szabad es ami nem) elore is koszonom mindenkinek !.

2016. jan. 27. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Az első dolog, ami megragadta a figyelmemet a kérdésedben, az az volt, hogy meddig. Szögezzük le az elején, ha követsz egy életmódot, sikeresen eléred a célod, akkor nem térhetsz vissza az előző életmódodra, mert a kilók akkor ugyanúgy visszajönnek kis idő múltán.

Sok hús, kevesebb szénhidrát, fogyáshoz szükséges energiabevitel, megfelelő mennyiségű és intenzitású kardio és erősítőedzés. Az interneten is rengeteg ilyen oldal van, ami ezzel a témával foglalkozik. (Csak ne a női fórumok "okosságaiból" indulj ki!) de érdemes akár személyi edzőt is felkeresni, meg persze mindenkinek mások az igényei, valamilyen szinten tapasztalás útján fog működni a dolog. Sok sikert! :)

2016. jan. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudod izommá alakítani a hájat, a zsírt le kell szálkásítanod, az izmot fel kell építened, ez alapvetően két ellentétes folyamat, az egyikhez kalóriadeficit, a másikhoz -többlet kell. Kezdőként deficitben is lehet izmosodni egy ideig, ezt én is meg akarom lovagolni, ha lehet :D

Szálkásító diéta kell neked, van a tipikus, amiben a szénhidrátos, tiszta étkezés van (azért a szénhidrát óvatosan megy, de ez merőben a kalóriakeret függvénye. aki nagyon aktív, az sokszáz vagy ezer grammot is ehet. ez persze extrém eset, de attól még előfordul), s vannak egészen másmilyenek is. A fő a kalóriadeficit, s persze a megfelelő tápanyagbevitel, a fehérje különösen fontos.


Meddig? Eddig 4 év, de tervezek még vagy 80-at... A jó életmódváltás már csak ilyen. Mindössze növelem a kalóriát, ha tömegelésbe váltok vagy súlyt akarok tartani.


Azért írnak mindenütt mást, mert rengetegféleképpen lehet fogyni. Még egészségesen is. Viszont az emberek különböznek, nem mindenkinek jön be ugyanaz.

Mindenképpen célszerű persze valódi, amennyire lehet, egészséges ételeket enni (szóval nem vicek-vacak bolti édességeket, rágcsákat, péksütiket, de itt már emberfüggő, ki szerint mi az egészséges, s azért az emberek teste sem kezeli a dolgokat ugyanúgy).

2016. jan. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Krisz85 ***** válasza:
jól mondják az előttem szólok is, diétázni nem tudsz, akkor www.sargakapszula.hu, letöltöd, elolvasod, és alkalmazod.
2016. jan. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom mindenkinek a segitség ! Betartom a leírtakat !
2016. jan. 28. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!