Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Norbi Update alapján hanyas...

Norbi Update alapján hanyas kódú a tatár beefsteak?

Figyelt kérdés

Nem kenyérrel gondolom, csak a hús. 1-es? Vagy valami miatt más? Norbis kenyérrel vacsorára is mehet?

Komoly válaszokat kérek, nem találtam erről infót.


2010. márc. 28. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 1-esnek veszem, még akkor is, ha nem Norbis mustárt és/vagy kechupot raksz bele (elenyésző mennyiségű cukor jut egy adagba). És igen, az 1-es kenyérrel lehet belőle vacsora.
2010. márc. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszönöm, tegnap bevacsoráztam belőle :)

Kissé lehet túlzásba estem, 4 szelet Norbis kenyér lement :( De isteni volt.

Te is Norbizol? Mennyire szigorúan? Fogytál?

2010. márc. 29. 09:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 6 évvel ezelőtt fél év alatt fogytam 25 kilót (akkor még egyébként nem voltak termékei), és tartottam 4 évig. Akkor jött a terhesség, aminek az első felében még szigorúan betartottam mindent, de aztán sajnos a testem "átvette a hatalmat", csak olyan kajákat kívántam, amit évek óta nem ettem. Most január óta ismét norbizom, de igazság szerint nem tudtam visszaállni még teljesen, néha csúszom az idővel. Arra figyelek, hogy kenyeret és cukrot ne egyek, csak zöldségfélével léphetem túl az időintervallumokat. Eredmény így is van (kb. 5-6 kiló), de minden nap 50-60 percet edzek. Egyébként szerintem kiváló módszer, de mint mindenhez, ehhez is komoly elhatározás kell. Mindig tarts otthon rögtön és bármikor ehető kaját, mert így sokkal könnyebb azt választani, az ember nem csábul el.
2010. márc. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!