Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha fogyózom, melyiket kerüljem...

Ha fogyózom, melyiket kerüljem? Rizst, krumplit vagy a tésztát?

Figyelt kérdés
2010. márc. 28. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:
mind a 3at!!! ezek szénhidrátok mind nagyon hízlalnak!! teljes kiörlésű cuccokat kell enni rengeteg gyümölcsöt
2010. márc. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek. Min a hármat kerülnöd kell. Feltéve ha komolyan veszed a fogyókúrát.
2010. márc. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
egyiket sem kell kerülnöd ha a 90napos diétát választod :)
2010. márc. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
a krumlit mondjuk föve még belefér de a tésztát aaaaazt okvetlen kerüld!!!!
2010. márc. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Ne edd soha hússal és zsiradékkal olja vaj , zsir

legjobb rengeteg gyümölcs abban is szénhidrát, nem kell enni semmiféle cukrot!sok zöld növény , és nem kell diót mandulát mogyorót azz az oljos magvakatsem nassolni sem

2010. márc. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is diétázom, de a szó szoros értelemben egyiket sem kerülöm. Hiszen a kenyér is tészta, csak teljes kiőrlésűt kell választani belőle. A rizsből pedig nem 20 dkg-t kell megenni hanem egy keveset. Én pl rizst csak zöldséges főételhez eszek maximum 7 dkg-ot, de inkább 5-öt és ez is vagy igazi barna rizs vagy jázmin. És hetente 1x szerintem belefér hogy 20 dkg krumplit ehessek meg (ami 180 kcal) köretnek a csirke mellé.
2010. márc. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igazából semmit sem kell kerülni, csak módjával enni. Az olajos magvakra is szükség van a vitamintartalmuk miatt. A vitaminokra szükség van, lehetőleg természetes forrásból, és nem műsz.rokból.
2010. márc. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a tésztát kerültem(kerülöm),de azt is lehet teljeskiőrlésű lisztből készültet kapni.

Egyébként mindent ettem (csak tésztát nem).

a egészségesen szeretnél táplálkozni,akkor tényleg a barna,vagy jázmin rizs a jobb,de a krumplit sem kell teljesen kiiktatni az étrendből,ha nem zsírban vagy olajban készíted el.

Mindent megkell enni,csak mértékkel.

2010. márc. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Érdekes,ahány ember,annyi vélemény.:((((
2010. márc. 29. 10:56
 10/10 anonim ***** válasza:
A disznóhús minden formáját kerüld, ha fogyózol. Krumpli főve mehet, meg húslevesben is, a sültkrumplit felejtsd el (nem a krumpli, hanem az olj miatt). Rizs mehet. Tésztából meg inkább a durum-termékeket válaszd.
2010. márc. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!