Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha nem egy konkrét diétát...

Ha nem egy konkrét diétát csinálok hanem csak olyan dolgokat eszel ami tudom hogy jo Fogyókúra melett az ugyan olyan hatásos?

Figyelt kérdés
Mármint vannak ezek a 30 napos diéták meg ezek amikor megvan adva hogy melyik nap mit egyek. Ez nekem nem igazán menne ezért ugy próbálok fogyni hogy azt eszek amit épp tudok csinálni a hűtőből persze fogyókúrás dolgokra gondolok.
2016. febr. 1. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Bármivel le lehet fogyni, jó ételekből jó mennyiséggel pedig teljesen jól csinálod.

Olyan nincs, hogy fogyókúrás és akármennyit ehetsz, ahogy olyan sem, ami hizlaló és semennyit, a mennyiségeken múlik a legtöbb, a napi összbevitelen, s azért az összetétel sem mellékes, egészség, jóllakás szempontjából.

2016. febr. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 klaki válasza:
A legjobb diéta ha hatszor eszel három óránkét. Persze keveset. Kerüld a cukor , liszt. Egy étkezés max 40g szénhidrát.
2016. febr. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem az a legjobb diéta, hanem mindenkinek ami hozzá passzol s az ő céljait segíti... Nekem pl. napi 2 étkezés az ideális, sok szempontból. A páromnak 3, fogyáskor 2. Utálnánk egész nap éhezni a madáradagokkal. De van, akinek teljesen jó az.
2016. febr. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!