Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Igy hatásos a fogyókúrám?

Igy hatásos a fogyókúrám?

Figyelt kérdés
16/L Az étkezésem abból áll hogy délelőtt ananászt eszek semmi mást, ha hazaérek az iskolából akkor egy joghurtot vagy ilyesmit, esetleg egy kis sajtot meg almát vagy mandarint, es utána este 6-kor eszek valami főtt ételt, tésztát, rízst, rántott húst stb.+ gyümölcsöt és így ennyi. Hetente 2x elmegyek konditerembe, meg hat a heti 3x45 perc tesióra. 75 kiló környékén vagyok, 171 cm és sajnos hízásra hajlamos. Szerintetek ez a módszer/étrend jó és hatasos lehet? ha nem akkor szívesen fogadok tanácsokat:)

2016. febr. 3. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyszer össze fogsz esni, ha ezt így folytatod.
2016. febr. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Szabi.L ***** válasza:

Szia!


A mozgás viszonylag rendben van, de az étrend nagyon rossz.


ezt nézd át: [link]


Hetente max 1 kiló mehet le. Ha nem megy le ennyi, akkor csökkentsd az adagokat picit.

2016. febr. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
te nagyon hülye vagy o.O
2016. febr. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a makróidat, elvben akár működhet is. Sokunknak délután van a lényegi étkezése, ezzel még önmagában nincs is gond, sokfélék vagyunk.

Kalóriadeficit kell és kiegyensúlyozott étkezés, a leírásból max. a zöldséget hiányolom, amúgy mennyiségek nélkül nem tudom, hiányod van-e valamiből.

Hogy érzed magad, jóllakott és energikus vagy? Mert az elég fontos, ne erőltesd magad erre, csak akkor csináld, ha így jó számodra.

2016. febr. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Rántotthús ,tészta felejtös ha diétázni akarsz.Egyébként is fordítva kellene általában ,reggel enni böségesen és ahogy a nap telik egyre lightosabban.Arra is figyel ,hogy sose éhezz!

Kicsit több mozgás is jöhet.

Ananászból mondanom se kelljen ,hogy ne az agyoncukrozott konzerveset edd.Összességében ,nagyon rosszul csinálod.Ja és gondolom este 6 fele meg egy fél disznót megeszel mert egész nap koplalsz.Amit most csinálsz azzal azt éred el ,hogy hízni fogsz.

2016. febr. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem, nem mindenki "fogyókúrásan" eszik, aki fogy. Van, aki azt eszi, amit szeret, csak deficitben és simán lefogy. Amíg beviszi, amit kell, én nem szólnék bele. Főleg a rántott hússal nem tudom, mi a nagy gond, rendes fehérje, zsír, kis szénhidrát, egész laktató, ilyen összetétellel azért lehet fogyni. Akit akadályoz, az ne egye, annyi.


Én jóval többet "koplalok", jóllakottan, nincs azzal semmi baj, utána lehet olvasni, nem véletlenül népszerű sokak körében az időszakos böjtölés. Persze a kérdező nem azt csinálja, de lehet, hogy neki pici étkezések valók délelőtt. Nem Egy Igaz Út létezik, s ha valakinek úgy jó, ehet akár napi egyszer is (nőknél ez általában ellenjavallt, ahogy már a néhány órás evési ablak is, de sokfélék vagyunk).

A reggeli nem mindenkinek való. Ebben van tapasztalatom, rengeteg évig korán, későn, illetve nem reggeliztem, s közel 40 év tapasztalat mutat arra, hogy nekem nem való a reggeli kicsit sem, nagyon, nagyon rossz hatású. Úgyhogy egyesek tetszetősnek tűnő kis szabályocskái nagy ívben nem érdekelnek, nem fogom tönkretenni az életemet miattuk.

2016. febr. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nem hallottad még hogy " ugy reggeliz mint egy király... ugy ebédelj mint egy polgár... ugy vacsorázz mint egy koldus.." ?

nekem az első ami feltűnt hogy édes édes édes.. oké hogy gyümölcs de zöldséget is ehetnél és szerintem simán beleférne tojás reggelire zöldséggel kenyér nélkül nyilván ebédkor kerüld a tésztát krumplit stb. leves meg egy könnyebb második joghurt helyett? aztán este gyümölcs? igazából én sose bírtam ki a fogyókúrás étrendet pár nap után fogtam és bezabáltam mindent ...ha éhes vagy igyál sok vizet és egyél valami nyers zöldséget ne érezd semmiképp hogy éhesvagy

2016. febr. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!