Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha mindennap zongorázok 1...

Ha mindennap zongorázok 1 órát, mennyi idő alatt fog eltűnni a felesleg az ujjaimról?

Figyelt kérdés
2010. márc. 29. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez komoly? Ember,ha hájas a kezed akkor valüszinüleg máshol is van,diétázni és sportolni (aerob edzést kellene végezni). Nincsen helyi zsírégetés,és a zongora nem csinál semmit az ujjaiddal.
2010. márc. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
kb 2 év alatt
2010. márc. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

XD XD


Én szintetizátoron játszok

amúgy nem tudom

2010. márc. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
67%
Szerintem kb 3 hét. De csak akkor hatásos, ha közben a bal kezedet a fenekedbe dugdosod zongorázáskor.
2010. márc. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tök jó kérdés! Itt a fogyókúrás rovatban az összes kérdés hasonló, szóval nem le hurrogni a kérdezőt :D
2010. márc. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

mit találtam neked :D


[link]

2010. márc. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Gyenes Tamás Nűnű ***** válasza:

a kéz az egyik olyan testrészünk, ahol mindenkinek van zsír.

Amúgy meg, olyan, hogy helyi zsírégetés, nincs. Egyenletesen, mindenhonnan vesztesz zsírt, ha értelmes, átgondolt fogyókúrába kezdesz. (Helyesebben nem egyenletesen, mert onnan megy le először, ahová utoljára jött fel, és onnan megy le a végén, ahová először feljött.)

Kevesebb kalóriabevitel és lényegesen több mozgás: futás, túrázás és sok súlyzózás nagy súlyokkal. És akkor mindenhonnan megy le

2010. ápr. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én 5 évig zongoráztam, a sok gyakorlás csak inhüvelygyulladást okozott, fogyást nem
2010. ápr. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!