Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt lenne látványos?

Mennyi idő alatt lenne látványos?

Figyelt kérdés
1 nap ennék a suliba 1 szelet teljes kiörlésű kenyérből szendvicset vékony vajjal,vékony szalámival,sok zöldséggel!a suliban megenném az ebédet,de nem sokat!!itthon csak gyümölcsöt/zöldséget ennéék már!és persze egész nap ásványvíz!és minden nap 40 perc futás!165 cm vagyok,56kg.lány:)itthon nem szeretnék többet enni,úgyhogy erre a kérdésre válaszoljatok!kb.2-3 hét múlva látszódna az alakomon hogy jobb lett?:)nagyon fontos!előre is köszönöm!lehet hogy nem sok a kg.de van úszógumim s egy kis hasam,és imádok futni!!ilyen tornákat meg utálom.:)eelég mindig az a 40 perc futás?előre is köszii
2010. márc. 29. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem jó lesz.De a reggeli és az ebéd között tízórait is egyél -ide jöhet egy darab gyümölcs (legjobb fogyókúrához :narancs, alma, kivi).

Délután inkább már ne egyél gyümölcsöt,mert becsapós és ha sokat eszel,akkor annyi a fogyókúrának.Otthon már csak zöldség, natur joghurt,tojás,pulyka-/csirkemell sonka kis mennyiségben.

2010. márc. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem koplalni kell hülyegyerek. Már tele van a f@SzOm ezekkel a hülye tini picsÁkk@L. Azt hiszik'huuh most nem eszek semmit most lefogyok' Nah xD csumi

am szerintem terhes vagy

2010. márc. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: így heti kb 1-1,5 kilót fogyhatsz .2 hét után a futással együtt már biztos látványos.Norbinak van egy kazettája(Aerobic Norbival 2. - Testformálás korhatár nélkül) ami tényleg nem ugrálós és nem felülések vannak benne, hanem más hasizomgyakorlatok(amiket még én is szeretek:)-kicsit őskövület,de nagyon hatásos és simán ki lehet bírni:)
2010. márc. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen!!!és ezt a kazettát le lehet tölteni neten?2.válaszoló húzz anyádba!!:):)
2010. márc. 29. 19:53
 5/6 anonim ***** válasza:
2010. márc. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!!
2010. márc. 30. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!