Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit fussak/mozogjak és...

Mennyit fussak/mozogjak és hogyan táplálkozzam hogy hónapok alatt valami látványos eredményt elérjek?

Figyelt kérdés

Most kezdtem csak el futni, mindenhéten 3x minimum, este. 15-20 perc futás utána 1 óra séta kb.

kaják: most nyáron rengeteg zöldség, gyümölcs, tésztás dolgokat eszem: rozsos kenyér, kifőtt tészta ennyi kb.

édesség: keksz, csokoládé, mást nem igazán.

sokszor elvettem a súlyt és megeszem 1 tábla csokit pár perc alatt, nagyon szeretem a csokoládét :$

iszok: zöld tea, limonádé, sok tej. a sima vizet nem tudom meginni, akármilyen szomjas is vagyok.


2011. aug. 20. 16:45
 1/1 anonim ***** válasza:

1. A futásba bele kell jönni, a fokozatosság a lényeg. Remek edzésterv kezdőknek:

[link]


2. Kaja: Nem látok elég fehérjét az étrendben, ami nagyon nagyon fontos lenne (azért annyi tejet csak nem iszol meg). Hús, túró, joghurt, kefír. Ezeket mindenképpen be kell építeni.

Kalkulátorral kiszámolhatod a neten, magasságod, súlyos és fizikai aktivitásod alapján mennyi kcalt kell bevinned naponta. Ez alá NE menj. Ez nagyon fontos (különben belassul az anyagcsere, a szervezet éhezik, raktároz stb.)

Tésztát csak teljes kiőrlésűt vagy durumlisztből készültet egyél, csak ebédre (később ne), ne mindennap és ne nagy mennyiséget. Reggelire viszont mehet teljeskiőrlésű kenyér

Édességet NE egyél. Ritkán (hetente-kéthetente) megengedheted magadnak, de csak akkor, ha a többi játékszabályt betartod. Ezeknek semmi tápértékük, felesleges kalóriák. Ha valóban le akarsz fogyni, akkor kitartás és önuralom kell.


3. Ivás: legyen meg a napi 2-3 liter. A tejben is van kalória, úgyhogy azzal vigyázz. Limonádét, teát csak cukor nélkül (édesítőszerrel). Ha nem szereted a sima vizet, vegyél ilyen instant cukormentes italport, hogy ízesítsd, még az is jobb, mint a cukros löttyök vagy az állandó tejivás.

2011. aug. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!