Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt érhetek el...

Mennyi idő alatt érhetek el látványos eredményt? (kép+bővebben lent)

Figyelt kérdés

2 hete határoztam el magam, hogy megszabadulok fölös kilóimtól. Eddig is voltak szárnypróbálgatásaim, de kitartásom sem volt a megfelelő, valamint a módszerek sem (zöldtea kapszula, almaecet, 6után nem evés, stb.) Sok (remélem hasznos) információhoz jutottam a neten(többek között innen is), amiket elkezdtem betartani: 5x kisebb étkezések, megfelelő arányú tápanyagbevitellel,édességek és cukros löttyök nélkül, valamint minden reggel még étkezés előtt 40 percet tekerek szobabicajjal(6-os fokozaton a 8ból) elég intenzíven, szóval ömlik rólam a víz. Túlsúlyosnak éppen nem mondanám magam, 166cm vagyok és 63-64kg. Gondok leginkább has-comb tájékon vannak. Arra lennék kíváncsi, hogy ha ezeket tartom, mikorra érhetem el a kívánt eredményt(ami mondjuk egy csinos, ilyen "szemrevaló" alkat lenne), és kb. mennyi lenne az kg-ban? Esetleg ha még valamit javasolni tudtok, szívesen veszem. (19/L)

[link]

[link]

[link]


2011. máj. 17. 13:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
szerintem nagyon jó alakod van, nem is kellene fogyóznod! persze ha úgy jobban fogod érezni magadat akkor csináld. mivel hogy nincs rajta sok fölösleges kiló, szerintem pár hónap alatt is érhetsz el látványos eredményt.
2011. máj. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen az alakom csak vékonyabb vagyok és még így sem vagyok megelégedve. ha tényleg minden nap kitartóan biciglizel és figyelsz az étkezésre szerintem 1 hónap múlva már látszik az eredmény. persze utána sem szabad abbahagyni. én 2 hete naponta 1 órát aerobikozok, heti 6 alkalommal és már egy kicsit látszik a változás, persze az étkezésekre is figyelek.
2011. máj. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Szia! Kb. ilyen alakom van Nekem is, én 168 cm vagyok és 64-65 kg. Én heti 5ször futok, meg egészségesen étkezek, több fehérjét viszek be, reggelire csak gyümit eszek stb., és Nekem szépen mennek le a centik. Szerintem egy hónap, másfél hónap alatt, ha ezt tartod (a bicizést meg a helyes táplálkozást), akkor láthatónak kell lennie a változásnak.

Az, hogy Neked mi a szemrevaló alak azt nem tudom, de nem látom "vészesnek" az alakod, úgyhogy szerintem másfél hónap múlva csini leszel:) (és remélem én is):-) Remélem tudtam segíteni:) Kitartááááás:)

2011. máj. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
7%
Ha 12 cm-rel magasabb lennel,akkor tokeletes. Igy ugy festesz mint egy toltott galamb. Amugy 40 percet hiaba bicajozol...Ha hatast is akarsz legalabb 2 ora.
2011. máj. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Remélem egy hónap alatt valóban sikerül, mivel költözök június közepén albérletbe Pestre, aztán ott meló, majd szeptembertől fősuli, szóval a sok rohangálást leszámítva edzésre nem hiszem, hogy sok időm maradna. Neked is kitartást!! :)
2011. máj. 17. 14:53
 6/17 A kérdező kommentje:
Utolsó! Nőni már valószínűleg nem fogok, pláne nem tizenakárhány centit. Egyébként azért tekerek reggel, mert azt olvastam úgy jobban ég a zsír, és hidd el, ezen a fokozaton elég kemény még azt a 40 percet is lenyomni. Ha majd jobban megedződök, majd emelem a mércét, addig is egyszerre elég megeröltető ez(legalábbis nekem).
2011. máj. 17. 14:59
 7/17 anonim ***** válasza:
Menj már! Két hónap laza diétával bomba alakod lesz. Kb. 57 kg-ra saccolom a tökéletest, de nálad inkább majd a tükör mondja meg, nem a mérleg.
2011. máj. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Inkább ismerkedjünk meg :) Szerintem ilyen a jó női alak :)
2011. máj. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem jó alakod van így is, a hasad nagy egy picit. Nem kell drasztikus fogyókúra, max 3-4 kg. A töltött galambtól pedig távol állsz, nem kicsit, nagyon.
2011. máj. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Jo alakod van. Van rajtad egy kis fognivalo :D tetszel. Nem kell fogynod.
2011. máj. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!