Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez a törölközős japán módszert...

Ez a törölközős japán módszert próbálta már valaki? :D Működik? :D

Figyelt kérdés

olvastam erről a japán csávó által kitalált módszerről, hogy 5 percig egy adott pózban kell feküdnöd egy törölközőn(olvassatok utána ha nem hallottatok még róla, mert így még hülyébben hangzik mint amilyen alapból) Gondoltam kipróbálom mert nem arról van szó hogy fú de kövér vagyok(szerintem) de egy olyan 5 kilótól szívesen megszabadulnék, de tudom magamról hogy nagyon gyenge az önkontrollom és az akaraterőm.

Szóval próbálta már valaki, látszik javulás?:3

(Egyébként 167 centi vagyok és 59-60 kiló, szeretnék 55 lenni legalább, bár szerintem 51-2 ideálisabb lenne ^^")



2016. febr. 7. 19:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

De akkor ez tul.képpen egy tartásjavító "recept", nem fogyasztó módszer, nem?

Mert az oké, hogy a helyes tartás miatt kisebbnek tűnik a has, de pl. a konyhásnéni karon vagy a tokán is segít-e? :D

2016. febr. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"Az orvos szerint a hízás a medencecsont elmozdulása miatt van, ha ezt korrigáljuk, lemegy a has."


Azt nem írja, hogy kisebb lesz a konyhás néni kar :)


De logikusan végig gondolva is egyértelmű, hogy ettől fogyni nem lehet.

2016. febr. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
Ti amúgy tényleg ennyire ostobák vagytok? Nekem kínos amiket itt írtok.
2016. febr. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!