Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez a törölközős japán módszert...

Ez a törölközős japán módszert próbálta már valaki? :D Működik? :D

Figyelt kérdés

olvastam erről a japán csávó által kitalált módszerről, hogy 5 percig egy adott pózban kell feküdnöd egy törölközőn(olvassatok utána ha nem hallottatok még róla, mert így még hülyébben hangzik mint amilyen alapból) Gondoltam kipróbálom mert nem arról van szó hogy fú de kövér vagyok(szerintem) de egy olyan 5 kilótól szívesen megszabadulnék, de tudom magamról hogy nagyon gyenge az önkontrollom és az akaraterőm.

Szóval próbálta már valaki, látszik javulás?:3

(Egyébként 167 centi vagyok és 59-60 kiló, szeretnék 55 lenni legalább, bár szerintem 51-2 ideálisabb lenne ^^")



2016. febr. 7. 19:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha legalább linkeltél volna valamit, akkor röhögtem volna egy jót. Ugye te sem gondolod, hogy ha naponta 5 percig fekszel egy törülközőn, attól le fogsz fogyni?
2016. febr. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Belinkeled?
2016. febr. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

ezért röhögök én is :D

rengeteg oldalon írtak róla, és japánban tényleg eladtak ebből a könyvből 6 milliót, várj linkelem xD

[link]

2016. febr. 7. 20:03
 4/13 anonim válasza:
en azt hallottam, h tenyleg van benne vmi :D
2016. febr. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

mivel egyeltalán nem is fárasztó, feküdni meg szeretek.. szerintem én kipróbálom, már csak a poén kedvéért :D

veszteni valóm nincs:)

2016. febr. 7. 20:34
 6/13 anonim válasza:
100%
Lehet azt az 5 percet abból azt időből kell levonni amikor ebédelsz.
2016. febr. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mától így fogok aludni :D még mindig a mozgás és szénhidrátmegvonás az egyetlen amit hatásosnak tartok.
2016. febr. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem fogyni nem igazán lehet tőle. Viszont segíthet a helyes tartásban. Tényleg sokan úgy állnak, hogy kinyomják a hasukat. Ha valakinek erős a hasfala és jó a tartása, akkor sokkal laposabbnak tűnik a hasa.

"Az orvos szerint a hízás a medencecsont elmozdulása miatt van, ha ezt korrigáljuk, lemegy a has."

Az orvos sem azt mondja, hogy lefogynak ettől a módszertől, hanem, hogy lemegy a has.

2016. febr. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Tartásjavításra talán tényleg jó, de ha már mozgásmentesen akarnék formálódni, inkább valami nem túl kicsavart jógapóztól várnék 5 kiló fogyást.
2016. febr. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én ki fogom próbálni, mert nekem valóban attól látszik nagyobbnak a hasam, hogy nagyon rosszul tartom magam, gerincferdülésem is van, lehet, hogy használ valamit ez a módszer és remélem, hogy nem fog ártani.
2016. febr. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!