Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mitől lehet...

Szerintetek mitől lehet zsírégető egy liszt? A gastroyal új felfedezése. Kóstoltátok már?

Figyelt kérdés
2010. márc. 29. 20:57
1 2 3
 11/22 Linike1 válasza:

Kipróbáltam már igen,sőt 30kilót fogytam!

Az,hogy egyesek azt állítják,hogy ez egészségtelen ,meghogy a liszt átverés,orvosi papírom bizonyítja,hogy nem!

Nekem valóben egészségügyi problémáim származtak a túlsúlyomból,magas koleszterinem miatt igen veszélyes egészségi állapotba kerültem 27évesen!És ez a kúra a lisztjével együtt 2hónap alatt normális értétartományba szabályozta a vérképemet!

A liszt nem zsírégető önmagáben hanem a zsírt nem engedi felszívódni nem csapodnak ki olyan alkotórészek belőle ami a zsírt építi!

A bélműködésem is teljesen helyreállt,azt gondolom ez sok embernek napi kellemetlenségeket okoz,ha nem megfelelően táplálkozik!

2010. jún. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
én fél éve eszem az ABC menüt és benne a zsírégetőlisztes kajákat és bár nem tudom miből áll, de jól fogyok tőle és bajom sem lett :) azért az nagy érzés fogyókúra alatt palacsintázni meg mákos gubát enni :))
2010. aug. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
nekem nagy segítség hogy például pizzát ehetek ami ebből készült, vagy hot-dog-ot vagy egy csomó dolgot ami megkönnyiti a fogyókúrámat.. :D
2010. aug. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
pontosan, ahogy mondod: abban, hogy hosszútávon menjen a fogyókúrázás hatalmas segítség, hogy nem kell lemondani a lisztes dolgokról, hanem az ebből a zsírégető lisztből készülteket lehet enni. mindig úgy volt eddig, hogy kiéheztem a szénhidrátra, amikor magamtól diétáztam, aztán emiatt feladtam, de most nincs szükségem rá, mert teljes értékű így az étrendem.
2010. aug. 5. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
az én fogyókúrámat biztos, hogy ez is teszi sikeressé, hogy heti rendszerességgel ehetek palacsintát, sütit, kiflit ebből a lisztből :)
2010. szept. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
Nos, hogy maga a liszt az milyen nem tudom, de egy biztos: a férjem szállító ennél a cégnél - Rózsadombra viszi a kajákat nem szegényeknek (magyarul szakácsnő, portaszolgálat, politikus férj, rokon stb) és mégis ezt eszik!!! Hihetetlen, nem? Ja, és fogynak tőle! Szoptatás után én is ki fogom próbálni ezt az étrendet, az tuti! Ja és van egy ismerősünk - ő is megengedhetne magának más módszert, de ledobott kb másfél hónap alatt 10 kilót, azóta már az italokat is onnan rendeli, már csapvizet sem iszik! Egyébként Norbi tényleg kamu, ha annyit ugra-bugrálsz, mint ők, persze úgy nézel ki, de kinek van arra ideje?:)
2011. jan. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 sziporka05 válasza:
Azt nem tudja valaki megmondani, hogy ezt a Gastroyalos zsírégető lisztet meg lehet valahol vsárolni? És ha igen, hol???
2011. jan. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 akos127 válasza:

Én is Gastroyalos szálító vagyok, nekünk még nem jött liszt, de mondták hogy lesz!

Próbálkozzatok a zsiregetoklub.hu -n vagy 06-1-278-6790-es telefonszámon.

További kellemes súlycsökkenést mindenkinek aki szeretne.

2011. febr. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
feltűnt másnak is, hogy megváltoztak a gastroyalos zsírégetőlisztből készült pékáruk? sokkal puhábbak és lágyabbak lettek a tészták, a galuska is, a kiflik is, a sütik is sokkal finomabbak lettek és egyre inkább hasonlítanak a sima lisztből készült ételek állagához, ízéhez. minden elismerésem:)
2011. márc. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:

Én nem vagyok szakértő, de én úgy tudom, hogy a Zsírégető lisztnek nagyon magas a rosttartalma, viszont minimális a felszívódó szénhidráttartalma, ezért olyan hatékony.

És nálam is működött, mert én is ABC fogyókúrás étrendet fogyasztottam és 21 kg-ot adtam le vele. Nagyon sok Zsírégető lisztből készült ételt kaptam (pl. rántott hús, pizza, somlói galuska, csokoládés piskóta, csokitorta, pörköltek galuskával és még sorolhatnám), melyektől hetente átlagban 0,7-1 kg-ot fogytam.

Mindenkinek ajánlom, hogy próbálja ki, mert nagyon sokféle ételt készítenek már belőle a Gastroyal-nál, melyek vetekednek a fehér liszttel készült ételekkel! :-)

2011. ápr. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!