Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi lehet a gond a diétámmal?

Mi lehet a gond a diétámmal?

Figyelt kérdés

Csak 1-2 kilótól szeretnék megszabadulni, de egyszerűen egy deka sem akar lejönni rólam.

Általában ezt eszem: reggeli : 2szelet puffasztott rizs egy pici margarinnal és 1-1 szelet csirkemell sonkával, vagy zabpelyhes rántotta 2 tojásból

Ebéd: sült csirkemell rizzsel, vagy salátával, vacsora: ugyan az, mint a reggeli. Tízóraira általában eszem egy almát, vagy egy kisebb műzliszeletet.

Ritkán megengedek magamnak egy energiaitalt, vagy egy darab túrórudit.


Mi lehet a gond?


2016. febr. 11. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Az a gond vele, hogy alig eszel így z anyagcseréd lelassult. Az sem kizárt, hogy már 'éhező' módban van és próbál raktározni. Amúgy meg több szénhidrátot kéne szerintem bevinned. Meg többet enni, ahogy mondtam.
2016. febr. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Túl keveset eszel, az előző is jól írta.
2016. febr. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fura, mert túl kevés evés esetén nyilván lelkesen bomlik a zsír és valamelyest az izom is, a testnek KELL energia s elveszi onnan, ahonnan tudja. Koplaláskor fogynak az emberek, mindig is így volt ez.


Attól még belassulhatott az anyagcsere, ami nem jó, ahogy a tápanyaghiány sem. Szerintem is egyél rendesen.


DE természetesen nem tudhatom, hogy a fenti kevés-e, hisz nincsenek mennyiségek. Csak a reggeliből gondolhatjuk, hogy nem egy fél csirkét tolsz be 20 dkg rizzsel (nyersen mérve). Bár ki tudja? Az én étkezéseim méretei is durván különböznek.


Mivel alig akarsz fogyni, lehet, hogy már túl vékony vagy. Elvben ilyenkor is hat a kevés evés, én sem értem, de a test szeret ragaszkodni a neki már szükséges anyaghoz. Szóval ha nincs miből fogyni, akkor nehéz lehet.

2016. febr. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Sajnos van miből fogyni, már többen megjegyezték a környezetemben, hogy mostanában "milyen szépen kigömbölyödtem".

Amúgy 160 cm vagyok és 60 kiló, szóval nem az a túlsúlyos, de az ideális az én esetemben inkább az ilyen 55-57 kiló, vagy legalábbis annál érzem jól magam.

2016. febr. 12. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!