Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van ez? Gond lehet...

Miért van ez? Gond lehet súlytartás szempontjából?

Figyelt kérdés
Évekig nem voltam hajlandó vajat kenni a kenyérre, undorodtam tőle, de pár hete csak azt eszek reggelihez, hirtelen nagyon megszerettem, folyton kívánom. Csak reggelente eszem mértékkel

2015. júl. 10. 10:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Akár fogyni is lehet mellette, miért ne? Sokan teszik.
2015. júl. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azon túl, hogy a fél világ belebetegszik a (búza) kenyérevésbe.. pontosan mi a gond, a kérdés?


Nekünk miért lenne arról fogalmunk, hogy a te szervezeted mennyire tolerálja a tömény szénhidrát + tejzsír + glutén kombót? Illetve hogy ha tolerálja, akkor meddig teszi ezt?


Én azt látom a csajokon, hogy 20-30- (40) éves korukra igen sokan elkezdenek betegesen zsírosodni, narancsbőrösödni. Persze nem mind.

Nem tudnám megjósolni egy ma mondjuk karcsú nőről, hogy rossz étkezési szokások mellett mennyi idő múlva mennyire lesz beteg, mennyire fog bezsírosodni.. hát ezt pont ti láthatjátok magatokon! :)

2015. júl. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!