Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sok 164 cm-nél 57 kg?

Sok 164 cm-nél 57 kg?

Figyelt kérdés

Sokszor érzem magam ducina, a csípőm is szerintem nagy és nem tudom hogy le kellene adjak 2 kg-ot? Vagy többet?

Ne gondoljatok anorexiásnak csak mint minden lány én is szeretnék csinos lenni. 16 éves vagyok.



2016. febr. 12. 14:45
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Ha leadnál 5-7 kilót (azt nem nehéz, nincs rajtad sok felesleg) és persze utána felszednél némi izmot, akkor igazán karcsúnak és vékonynak számítanál. Így se vészes, de egy kis felesleg azért van rajtad.
2016. febr. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Szabi.L ***** válasza:

Az attól függ, hogy hogyan oszlik el az izom-zsír aránya.

Így látatlanba nehéz megmondani. Ha nem sportolsz és az étkezésedre sem figyelsz oda, akkor biztos van rajtad egy kis felesleg, szóval ha akarsz nyugodtan változtass. Nem csak fogyni lehet diétával, hanem formásodni és egészségesebben élni is!

2016. febr. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát az eloszlásától is függ,amit így nem tudunk,de szerintem sok,én 170 cm vagyok,58 kg és nem vagyok betegesen sovány,jó alakom van.
2016. febr. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem sok, de ha alig van izmod, akkor lehet rajtad egy pici felesleg. Több izom, kevesebb zsír bizonyára jót tenne.
2016. febr. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is kb ennyi vagyok... Van rajtam egy kis velesleg..
2016. febr. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok. Legalábbis én is ilyen magas vagyok és 57 kg-mal pont jó voltam.
2016. febr. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nem tűnik soknak, lehet, hogy a csípőd széles és ezért érzed úgy. Képről lehetne többet mondani.
2016. febr. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Senki nem ismeri itt Gandalf híres fogyós mondását? Fussatok bolondok
2016. máj. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!